Prezent na Dzień Ojca 2019

Dzień Ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca. Mimo, że nie jest świętowany tak hucznie jak Dzień Matki, my o tatusiach pamiętamy. Dlatego przeszperałyśmy internet w poszukiwaniu idealnych prezentów i zebrałyśmy kilka ciekawych propozycji, które ułatwią życie i wymalują uśmiech na twarzy każdego ojca.

prezenty dzień ojca Producent

Prezent na Dzień Ojca nr 1 - opaska do spania

Nawet superbohater musi odpoczywać. Zwłaszcza jeśli zarwał nockę bo pomagał spamiętać wszystkie słówka na angielski, wzory na fizykę i inwokację z "Pana Tadeusza". W podzięce za czas, który Twój tato poświęca Ci o każdej porze dnia i nocy, na Dzień Ojca podaruj mu gadżet, który  pozwoli naładować bateryjki w każdych warunkach - nawet w drodze do pracy.

Zap Nap poduszka podróżna

Cena: 59 zł

vitolog.pl

prezenty dzień ojcaProducent

Prezent na Dzień Ojca nr 2 - Tile Pro

Idealne rozwiązanie dla wszystkich zapominalskich. Tile Pro to 2 breloczki, które przypina się do kluczyków lub innego przedmiotu, który łatwo zapodziać. Ten sprytny gadżet łączy się z urządzeniami Apple. Gdy poszukiwany przedmiot przepadnie bez wieści wystarczy kilka kliknięć w ekran telefonu, by usłyszeć głośny dźwięk, który błyskawicznie pomoże odnaleźć zgubę.

Lokalizatory Bluetooth Tile Pro 2018 (2 szt.)

Cena: 209,95 zł

apple.com.pl

 

prezenty dzień ojca Producent

Prezent na Dzień Ojca nr 3 - Ekspres do kawy

To idealny prezent dla koneserów napoju z palonych ziaren, ale nie tylko. Jeśli Twój tato zwykł pijać rozpuszczalną lurę lub sypaną siekierę - podaruj mu prosty w obsłudze ekspres, dzięki któremu o każdej porze będzie mógł poczuć się jak w ulubionej kawiarni.

Ekspres do kawy Krups

Cena: 189,99 zł

emag.pl 

prezenty dzień ojcaProducent

Prezent na Dzień Ojca nr 4 - Kettlebell

Jeden przyrząd, który pozwoli wykonać trening całego ciała bez konieczności wychodzenia na siłownię. Zadbaj o formę swojego taty i sprezentuj mu sprzęt, którym będzie mógł pomachać w salonie oglądając jednocześnie ulubiony program w TV.

Kettlebell Domyos 12kg

Cena: 119,99 zł

decathlon.pl 

 

prezenty dzień ojca Producent

Prezent na Dzień Ojca nr 5 - Stylowa butelka na wodę

Nie musimy wspominać o tym, jak istotne jest picie wody - zwłaszcza latem. Equa Smart to nie tylko stylowy gadżet, ale też sprytne wsparcie dla osób, które wiecznie zapominają o regularnym przyjmowaniu płynów. Butelka o pojemności 680 ml łączy się z aplikacją mobilną, która zbiera informacje o użytkowniku i śledzi ilość wypitej wody. Za każdym razem, gdy nadchodzi pora, by wziąć solidnego łyka, butelka świeci.

Equa Smart Bottle

Cena: 74 EUR

myequa.com

prezenty dzień ojcaProducent

Prezent na Dzień Ojca nr 6 - Zestaw do pielęgnacji brody

Jeśli Twój tata uwielbia swoją brodę, ale wyglądem bliżej mu do Rumcajsa, niż Ekskluzywnego Menela, podaruj mu zestaw kosmetyków, który ujarzmi i wypielęgnuje niesforne włoski, nawilży skórę oraz zredukuje podrażnienia. W jego skład wchodzą: olejek, balsam oraz specjalny, drewniany grzebień.

Dear Barber Beard Grooming, zestaw do pielęgnacji brody

Cena: 74,25 zł

hairstore.pl 

ZOBACZ TEŻ: Córeczka tatusia - relacje z ojcem a wybór partnera

Zobacz również:
REKLAMA