[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pomysły na prezenty last minute

Nawet jeżeli do gwiazdki pozostało zaledwie kilka dni, wciąż możesz kupić prezenty, na widok których obdarowani rozpromienią się w uśmiechu. Przygotowałyśmy wybór najbardziej przydatnych, wzruszających i uprzyjemniających czas upominków.  Nie ma za co.

prezenty last minute fot. Producenci

Chwila refleksji

Książka „Pax” Sary Pennypacker z ilustracjami Jona Klassena.

Niesamowita historia przyjaźni chłopca i lisa, która w zimowe wieczory zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim ogromną dawkę ciepła.

Cena: 29,90 zł, empik.com

ZOBACZ TEŻ:

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute fot. Producenci

Praktyczne akcesoria

Kosmetyczka Mr. Wonderful

Jeżeli zauważyłaś, że kosmetyczka Twojej siostry czy przyjaciółki nie ma własnego miejsca w łazience i często po prostu leży na podłodze, to na gwiazdkę podaruj jej model z wieszaczkiem. Kosmetyczka będzie mogła zawisnąć np. na drzwiach czy kabinie prysznicowej.

Cena: 99,90 zł, oysho.com

REKLAMA

prezenty last minute fot. Producenci

Charytatywny podarunek

Miś Edek

Kupując gwiazdkowy upominek, możesz nie tylko uszczęśliwić kolekcjonera pluszaków, ale także pomóc potrzebującym dzieciom. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Cena: 50 zł, podarujmisia.allegro.pl i rossmann.pl

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute fot. Producenci

Chwila przyjemności

Karta Starbucks Rewards

Voucher do sklepu jest mniej więcej tak czułym prezentem, jak bilet miesięczny. Jeśli jednak wręczysz komuś kartę podarunkową do kawiarni, sprawisz, że będzie ciepło o Tobie myślał każdego mroźnego ranka podczas zamawiania ulubionego latte – przynajmniej przez najbliższy miesiąc.

Cena: 100 zł, starbucks.pl

REKLAMA

prezenty last minute fot. Producenci

Limitowana planszówka

Monopoly: „Gra o tron”

Kolekcjonerska edycja najpopularniejszej gry świata pozwala stanąć na chwilę na czele jednego z wielkich rodów Westeros, by zawalczyć o żelazny tron.

Cena: 109,99 zł, empik.com

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute fot. Producenci

Harcerski gadżet

Scyzoryk Victorinox Classic

Nie tylko faceci lubią takie akcesoria. Kobieca wersja scyzoryka przyda się niejednej kobiecie. Zwłaszcza że oprócz śrubokrętu i nożyka ma nożyczki i pilniczek do paznokci. Można go przypiąć do kluczy.

Cena: 93 zł, victorinox.com

WH 01-02/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij