Pomysły na prezenty last minute

Nawet jeżeli do gwiazdki pozostało zaledwie kilka dni, wciąż możesz kupić prezenty, na widok których obdarowani rozpromienią się w uśmiechu. Przygotowałyśmy wybór najbardziej przydatnych, wzruszających i uprzyjemniających czas upominków.  Nie ma za co.

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Chwila refleksji

Książka „Pax” Sary Pennypacker z ilustracjami Jona Klassena.

REKLAMA

Niesamowita historia przyjaźni chłopca i lisa, która w zimowe wieczory zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim ogromną dawkę ciepła.

Cena: 29,90 zł, empik.com

ZOBACZ TEŻ:

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Praktyczne akcesoria

Kosmetyczka Mr. Wonderful

Jeżeli zauważyłaś, że kosmetyczka Twojej siostry czy przyjaciółki nie ma własnego miejsca w łazience i często po prostu leży na podłodze, to na gwiazdkę podaruj jej model z wieszaczkiem. Kosmetyczka będzie mogła zawisnąć np. na drzwiach czy kabinie prysznicowej.

Cena: 99,90 zł, oysho.com

REKLAMA

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Charytatywny podarunek

Miś Edek

Kupując gwiazdkowy upominek, możesz nie tylko uszczęśliwić kolekcjonera pluszaków, ale także pomóc potrzebującym dzieciom. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Cena: 50 zł, podarujmisia.allegro.pl i rossmann.pl

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Chwila przyjemności

Karta Starbucks Rewards

Voucher do sklepu jest mniej więcej tak czułym prezentem, jak bilet miesięczny. Jeśli jednak wręczysz komuś kartę podarunkową do kawiarni, sprawisz, że będzie ciepło o Tobie myślał każdego mroźnego ranka podczas zamawiania ulubionego latte – przynajmniej przez najbliższy miesiąc.

Cena: 100 zł, starbucks.pl

REKLAMA

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Limitowana planszówka

Monopoly: „Gra o tron”

Kolekcjonerska edycja najpopularniejszej gry świata pozwala stanąć na chwilę na czele jednego z wielkich rodów Westeros, by zawalczyć o żelazny tron.

Cena: 109,99 zł, empik.com

REKLAMA

REKLAMA

prezenty last minute Producent
fot. Producenci

Harcerski gadżet

Scyzoryk Victorinox Classic

Nie tylko faceci lubią takie akcesoria. Kobieca wersja scyzoryka przyda się niejednej kobiecie. Zwłaszcza że oprócz śrubokrętu i nożyka ma nożyczki i pilniczek do paznokci. Można go przypiąć do kluczy.

Cena: 93 zł, victorinox.com

WH 01-02/2018

Zobacz również:
Moja trenerka ma na imię Anita. Nie istnieje w realu, więc mogę ją nazywać tak, jak chcę. To jedyny moment, kiedy wolno mi trochę się porządzić, bo od pierwszego gwizdka to Anita przejmuje stery i krok po kroku prowadzi mnie do życiowej formy. Z tej recenzji dowiesz się, czy Program Treningu Biegowego Polar to również rozwiązanie dla Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA