Plotkara powraca! Gdzie i kiedy zobaczymy nowy sezon serialu?

To potwierdzone. Kultowy serial „Gossip Girl”, który opowiadał o bogatej amerykańskiej młodzieży z Upper East Side powraca. Tytułowa anonimowa plotkara znów będzie czujnie obserwować i komentować życie kolejnego już pokolenia uczniów.

plotkara fot. Getty Images

Wielki powrót "Gossip Girl"

O nowych odcinkach serialu plotkowano w sieci od początku roku. Dopiero teraz informacje te zostały potwierdzone. 

Za produkcję nadal odpowiadają Joshua Safran, Josh Schwartz oraz Stephanie Savage. Serial będzie można oglądać na platformie streamingowej HBO Max, która rusza wiosną 2020 roku a to oznacza, że wtedy najwcześniej zobaczymy nową „Plotkarę”. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

Produkcja będzie składać się z 10 odcinków i nawiązywać do wydarzeń z ostatniego, szóstego sezonu, w którym zobaczyliśmy ślub Blair (Leighton Meester) i Chucka (Ed Westwick) oraz scenę z przyszłości - wesele Sereny (Blake Lively) i Dana (Penn Badgley), który jak się również okazało prowadził stronę Gossip Girl. Czy w nowym sezonie zobaczymy powyższe postacie? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest, że nadal będziemy śledzić losy bogatych uczniów Upper East Side. Ich życiu czujnie będzie przyglądać się i je komentować tytułowa Plotkara. Serial skupiony będzie przede wszystkim na sile mediów społecznościowych, które mają ogromny wpływ na życie bohaterów a także Nowego Jorku.

Pierwsze sześć sezonów kultowego serialu opartego na książkach Cecily von Ziegesar mogliśmy oglądać w latach 2007-2012. Cieszył się ogromną popularnością i śmiało można stwierdzić, że był hitem tamtych lat. Zaskarbił sobie miliony widzów na całym świecie. Wylansował także aktorów wcielających się w główne role.

Największą sławę przyniósł Blake Lively. Aktorka jest jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood. Niebawem urodzi trzecie dziecko a jej mężem jest Ryan Reynolds, który już dwa razy wystąpił na okładkach Men’s Health. I nie trafił na nie przypadkiem, bo haruje, zaraża pozytywną energią a gdy musi, walczy z całych sił. Jest ojcem na pełen etat i mężem. A to już coś. "Rób swoje, śmiej się do utraty tchu i ćwicz" - to dewiza, która zaprowadził go na szczyt i pozwoliła związać się z Blake Lively. Zajrzyj tutaj i tutaj a dowiesz się o nim więcej.

Innym aktorom z „Gossip Girl” też całkiem nieźle potoczyło się życie zawodowe. Penn Badgley dostał własną produkcję „Ty” na Netfliksie. Chace Crawford (Nate Archibald) i Ed Westwick również są gwiazdami telewizji. Natomiast Leighton Meester próbowała swoich sił w świecie muzycznym i zagrała w kilku serialach.

ZOBACZ TEŻ: Mindhunter 2 - wszystko co wiemy [data premiery, ilość odcinków, obsada, fabuła]

Zobacz również:
REKLAMA