[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Piotr Stramowski: męskim okiem o związkach

Co Piotr Stramowski najbardziej lubi w kobietach? O czym myśli, gdy patrzy w lustro? Co sądzi o kłamstwach w związku? Postanowiłyśmy zadać kilka pytań Piotrowi Stramowskiemu – aktorowi, który zagrał główną rolę w filmie „Pitbull. Nowe porządki”.

Piotr Stramowski Fot. Zuza Krajewska/LAF

 

O czym myślisz, gdy patrzysz w lustro?

Czy zgolić brodę, czy nie. A tak naprawdę, to zawsze ciekawiło mnie, dlaczego patrząc w lustro, nie widzimy tego, że się starzejemy. Masz wrażenie, że każdego dnia wyglądasz tak samo. Nie widzisz tego procesu. Dopiero na starych zdjęciach można dostrzec różnice.

Co jest gorsze: porzucić czy być porzuconym?

Jedno i drugie jest tak samo nieprzyjemne. Chyba zależy to od relacji, jaką mamy z drugą osobą. Nie lubię porzucać ani być porzucanym.

Czy czasami warto okłamać partnera?

Tylko w sytuacjach, gdy ma to ochronić drugą osobę. Ale i tak uważam, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw, a wtedy zazwyczaj jest jeszcze gorzej. Więc chyba lepiej mówić prawdę.

Największa słabość, z którą chciałbyś się uporać?

Jeżeli ujawnię swoją słabość, to będzie można to wykorzystać przeciwko mnie. A na to się nie zgadzam.

Co najbardziej lubisz w kobietach?

Mądrość, seksapil, wdzięk i dowcip. Lubię, gdy kobieta ma świadomość swoich walorów i potrafi to umiejętnie wykorzystać. Chodzi mi o formę rozmowy, podczas której nie trzeba używać słów.

Szybka seria

 • Wieczór w domu czy na mieście?
 • W domu z przyjaciółmi. Z narzeczoną na mieście.
 • Popisowe danie?
 • Robię bardzo dobre sałatki.
 • Ulubione miejsce na Ziemi?
 • Nowy Jork.
 • Film, serial czy książka?
 • Zdecydowanie film.
 • Największe marzenie?
 • Być szczęśliwym.
 • Twój bohater, idol?
 • Batman i Roman Gancarczyk.

Co jakiś czas nasz kolega z MH zdradza nam, jak myślą faceci. Zobacz, co powiedział nam np. o depilacji bikinii czy wspólnych zakupach

WH 03/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij