[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Paulina Chruściel: kilka patentów od gwiazdy serialu "Singielka"

Trema, lęki, chandry i problemy. "Na wszystko jest sposób" – mówi nam aktorka teatralna i gwiazda serialu "Singielka" Paulina Chruściel i zdradza swoje sprawdzone patenty na życiowe wyzwania.

Paulina Chruściel, gwiazda z okładki Women's Health fot. Piotr Porębski

1. Trema

„Gdy staję przed kamerą czy na scenie w teatrze, przypominam sobie zawsze, że trema podnosi adrenalinę. Ale to pomaga. Wbrew pozorom łatwiej się skoncentrować i wystąpić”.

REKLAMA

2. Lęki

Czasem się frustruję, bo akurat mam mniej pracy, a telefon nie dzwoni. Wtedy uczę się języków obcych. Nie myślę o problemach, a dodatkowo rozwijam się.

„Żaden kosmetyk nie poprawi Twojej skóry tak skutecznie, jak prawdziwie szczęśliwe chwile i śmiech do bólu brzucha”.

3. Chandry i doły

Jak każda kobieta mam swoje chandry i doły. Wtedy wychodzę na dwór. Długi spacer dotlenia, pozwala się zdystansować i relaksuje.

4. Problemy

Nigdy nie biorę problemów na przeczekanie. Rozwiązuję je od razu. Zamiecione pod dywan zawsze będzie niepotrzebnym balastem.

Paulina Chruściel poleca

„Ciało jest nierozerwalnie związane z umysłem. Jeśli będziesz czytać, zwiedzać, rozwijać się, myśleć – będziesz się czuć lepiej w swojej skórze” – mówi Paulina Chruściel. Na swojej półce lubi mieć ulubione poradniki, do których sięga raz po raz, ale też teksty, które dają do myślenia.

  • „Paryski szyk”  Poradnik Ines de la Fressange: „To lekcja stylu, który mi odpowiada”.
  • „Love, style, life” – Garance Doré: „Babska książka, trochę mydło i powidło, ale w dobrym stylu”.
  • „Miasto o czterech bramach” – Doris Lessing: „Uwielbiam jej książki, pozwalają pomyśleć”.
  • „Ślepy zabójca” – Margaret Atwood: „Lubię feminizm w jej twórczości”.

Sprawdź też koniecznie, jakimi patentami na to, jak dobrze czuć się w swoim ciele i w swoim życiu podzieliła się w rozmowie z nami gwiazda z okładki WH Paulina Chruściel.

WH 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij