REKLAMA

Nowinki techniczne dla kobiet

Elektroniczna niania, bezprzewodowa ładowarka, dysk zewnętrzny, suszarka... Kto powiedział, że kobiety nie lubią gadżetów elektronicznych? Uwielbiają, pod warunkiem że nie wciska im się na siłę wszystkiego w „kobiecych”, cukierkowych kolorach.

 

REKLAMA

1. Wentylator Stadler Form Otto

Klimatyzacja jest dobrodziejstwem, jednak nie każdy dobrze znosi jej działanie. Jeśli i Ty należysz do grupy niezbyt gorących zwolenników lodowatych pomieszczeń, sprawdź ten piękny wentylator. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza i w upalne dni przyniesie ulgę spoconej skórze.

Cena: 699 zł

 

2. Przenośny telewizor Elgato Eyetv Mobile

Jesteś z dala od sieci Wi-Fi, a bibliotekę filmów na iPadzie znasz już na wylot? Pooglądaj telewizję. Dzięki temu urządzeniu możesz zamienić swojego iPada lub iPhone'a (z tym złączem – iPhone'a 4s) w przenośny telewizor. I już nigdy nie przegapisz swojego ulubionego serialu.

Cena: 365 zł

3. Zegarek Ring Clock

Prawdopodobnie zegarek na nadgarstku jest znacznie wygodniejszy. Ba! Na pewno jest. Ale zobacz, jak wygląda ten zaszyty w obrączce z chirurgicznej stali. Jeśli Ci się podoba, zajrzyj na stronę www.ringclock. net i zamów dla siebie.

Cena: 235 USD

4. Elektroniczna niania Vitorcam Hd

Masz w domu małe dziecko i kilka razy w nocy wstajesz, by sprawdzić, czy wszystko w porządku? Już nie musisz. Dzięki tej kamerce będziesz mogła zobaczyć i posłuchać, co dzieje się w pokoju dziecka, nawet będąc 1000 km od domu. Wystarczy, że będziesz miała telefon i dostęp do internetu. Za pomocą aplikacji (Android, iOS) możesz zdalnie sterować obrotem kamery, nagrywać fi lmiki, a nawet mówić do dziecka.

Cena: ok. 350 zł

5. Dysk zewnętrzny Wd My Book Live

Brakuje Ci miejsca na dysku? Masz kilka komputerów i zaczynasz się gubić, co gdzie masz? Ten dysk jest rozwiązaniem. Podłączasz go do routera (instalacja jest bardzo prosta) i już. Komputery w Twojej domowej sieci widzą go jako dysk sieciowy; co więcej, nawet będąc z dala od domu, masz dostęp do wszystkich plików, które masz na dysku. Nawet z telefonu.

cena: ok. 350 zł

6. Wentylator Dyson Am02

Wentylator, który nie ma widocznego wirnika. Zasysa powietrze i wydmuchuje je przez szczeliny. Koniec z walką z gromadzącym się na łopatkach kurzem; nie boisz się, że dziecko wsadzi paluszek albo kredkę przez kratki. Świetnie chłodzi, nie wibruje... No i jak wygląda!

Cena: 1390 zł

7. Suszarka Babyliss Caruso

Oczywiście można uznać, że suszarka to coś, co nie ma większego znaczenia, i nadal suszyć tą samą, którą dostałaś pod choinkę 10 lat temu. Jednak spróbuj, jak działa suszarka z generatorem jonów ujemnych, dzięki którym włosy przestają się elektryzować. Docenisz ją, gdy nie będziesz już musiała walczyć z elektrostatyką.

Cena: 272 zł

8. Bezprzewodowa ładowarka Mophie Juice Pack Powerstation

Można oczywiście kupić obudowę z wbudowanym dodatkowym akumulatorem, ale wtedy musisz dźwigać cięższy telefon. Ten uniwersalny zapas mocy do smartfonów/tabletów umożliwi Ci doładowanie baterii telefonu nawet dwa razy do pełna. To właśnie jest to, co lubimy w gadżetach najbardziej – jest naprawdę przydatny.

Cena: 299 zł

9. Stacja dokująca Philips Ds 1150/12

Stawiasz sobie taką stację dokującą na nocnym stoliku i życie staje się prostsze. Możesz posłuchać muzyki z iPhone'a lub iPoda, włączyć internetowe radio, oraz oczywiście doładować telefon plus jedno dodatkowe urządzenie. Stacja emituje światło, które ułatwi Ci odnalezienie różnych drobiazgów, gdy leżysz już w łóżku. Dźwięk i brzmienie świetne – jak na tak niewielki głośnik.

Cena: 278 zł

10. Bezprzewodowy odkurzacz Dyson Dc62 Animalpro

Zmęczona ciągle plączącym się pod nogami kablem i walką ze skręcającą się rurą odkurzacza? Wypróbuj dysona. Ten bezprzewodowy odkurzacz jest piekielnie wygodny w użytkowaniu, skuteczny i ma jeszcze jedną, niewymierną zaletę: jest tak intrygująco zaprojektowany, że Twój facet prawdopodobnie polubi odkurzanie.

Cena: 1649 zł

Tekst: Piotr Pflegel

WH 03/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA