Nowa Plotkara już niedługo. Znamy datę premiery

Na platformę streamingową HBO GO już niedługo trafi kontynuacja przygód nastolatków z Upper East Side. Sprawdź, co wiemy o nowej "Plotkarze".

Plotkara mat. HBO GO

Nie masz planów na długie jesienne wieczory? To już masz. 26 października w HBO GO będzie miała swoją premierę kontynuacja popularnego serialu "Plotkara". Na tym nie koniec dobrych wiadomości, bo razem z nowymi odcinkami do serwisu dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej już wersji "Plotkary" sprzed kilkunastu lat. Zapowiada się więc nie lada gratka dla miłośników seriali spod znaku teen drama.

W nowym sezonie "Plotkary" widzowie przeniosą się z powrotem do nowojorskiej dzielnicy Upper East Side, by śledzić losy nowej generacji bogatych nastolatków z prywatnych szkół, których każdy krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Zapewne czeka nas mnóstwo osobistych dramatów, pierwszych miłości i zabiegania o popularność w social mediach i na szkolnych korytarzach, a wszystko to w luksusowej otoczce nowojorskich apartamentów, prywatnych limuzyn i najmodniejszych strojów. Bo, oczywiście, w "Plotkarze" nie może zabraknąć wspaniałych stylizacji głównych bohaterów, którym w znacznej mierze pierwsza seria zawdzięczała swój sukces.Akcja nowej "Plotkary" rozgrywa się w tym samym świecie co oryginał, ale dziewięć lat później (przypomnijmy, że oryginalna seria emitowana była w latach 2007-2012). W najnowszej odsłonie perypetii licealistów z Upper East Side nie zobaczymy znanych z pierwszej serii postaci. Czekają na nas zupełnie nowi bohaterowie grani przez młodych aktorów, a wśród nich: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Nowa produkcja pokaże zmiany, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w krajobrazie Nowego Jorku. Serial produkcji Max Original bazuje na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu stworzonym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage. Za nową odsłonę "Plotkary" zabrał się Joshua Safran – scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat, ale z foteli producenckich wspierali go między innymi Schwartz i Savage. W nowej produkcji nie wystąpią znani z pierwszej części aktorzy.

Premiera nowej Plotkary w HBO GO

Premiera pierwszej części nowej Plotkary (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PLOTKARY

Plotkara mat. HBO GO
Plotkara mat. HBO GO
Plotkara mat. HBO GO
Plotkara mat. HBO GO
REKLAMA