Nowa Plotkara już niedługo. Znamy datę premiery

Na platformę streamingową HBO GO już niedługo trafi kontynuacja przygód nastolatków z Upper East Side. Sprawdź, co wiemy o nowej "Plotkarze".

Plotkara mat. HBO GO

Nie masz planów na długie jesienne wieczory? To już masz. 26 października w HBO GO będzie miała swoją premierę kontynuacja popularnego serialu "Plotkara". Na tym nie koniec dobrych wiadomości, bo razem z nowymi odcinkami do serwisu dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej już wersji "Plotkary" sprzed kilkunastu lat. Zapowiada się więc nie lada gratka dla miłośników seriali spod znaku teen drama.

W nowym sezonie "Plotkary" widzowie przeniosą się z powrotem do nowojorskiej dzielnicy Upper East Side, by śledzić losy nowej generacji bogatych nastolatków z prywatnych szkół, których każdy krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Zapewne czeka nas mnóstwo osobistych dramatów, pierwszych miłości i zabiegania o popularność w social mediach i na szkolnych korytarzach, a wszystko to w luksusowej otoczce nowojorskich apartamentów, prywatnych limuzyn i najmodniejszych strojów. Bo, oczywiście, w "Plotkarze" nie może zabraknąć wspaniałych stylizacji głównych bohaterów, którym w znacznej mierze pierwsza seria zawdzięczała swój sukces.Akcja nowej "Plotkary" rozgrywa się w tym samym świecie co oryginał, ale dziewięć lat później (przypomnijmy, że oryginalna seria emitowana była w latach 2007-2012). W najnowszej odsłonie perypetii licealistów z Upper East Side nie zobaczymy znanych z pierwszej serii postaci. Czekają na nas zupełnie nowi bohaterowie grani przez młodych aktorów, a wśród nich: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Nowa produkcja pokaże zmiany, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w krajobrazie Nowego Jorku. Serial produkcji Max Original bazuje na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu stworzonym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage. Za nową odsłonę "Plotkary" zabrał się Joshua Safran – scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat, ale z foteli producenckich wspierali go między innymi Schwartz i Savage. W nowej produkcji nie wystąpią znani z pierwszej części aktorzy.

REKLAMA

Premiera nowej Plotkary w HBO GO

Premiera pierwszej części nowej Plotkary (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PLOTKARY

REKLAMA

REKLAMA

Plotkara mat. HBO GO

REKLAMA

REKLAMA

Plotkara mat. HBO GO

REKLAMA

REKLAMA

Plotkara mat. HBO GO

REKLAMA

REKLAMA

Plotkara mat. HBO GO

REKLAMA

REKLAMA

Plotkara mat. HBO GO
Zobacz również:
Powiedz bye, bye pelikanom. A przy okazji powitaj silną i wyrzeźbioną górę ciała, dzięki której latem poczujesz się jeszcze pewniejsza siebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA