Nocleg na Open'er Festival 2019. Organizatorzy festiwalu przygotowali coś specjalnego

W tym roku fani muzyki po raz pierwszy będą mogli przenocować w domkach Sleephuts. Organizatorzy po raz pierwszy wprowadzili to rozwiązanie. I choć ten rodzaj noclegu nie kosztuje mało to jest alternatywą dla namiotu i całkiem wygodnym rozwiązaniem.

festiwal fot. Shutterstock.com

Plusem jest, że domki znajdują się na terenie festiwalu - 550 m od głównego wejścia na festiwal a do sklepu festiwalowego jest 100 m. W każdym z nich są dwa łóżka piętrowe, pościel, komoda, lamka, dwa leżaki oraz przedłużacz z możliwością ładowania telefonów czy podłączenia suszarki. Można też zamówić sprzątanie.

Jeden domek to opcja na nocowanie dla 4 osób, które mają karnety 4-dniowe, weekendowe lub bilety jednodniowe oraz opaskę „Sleephuts”. Domek można wynająć wyłącznie na cały czas trwania festiwalu, czyli od 2 lipca 12:00 do 7 lipca do 14:00. Kosztuje to 2,5 tys. złotych. Dodatkowo przy zameldowaniu trzeba będzie zapłacić tysiąc złotych kaucji (gotówką) na poczet naprawy ewentualnych zniszczeń.

SPRAWDŹ: Wyjazd na wakacje [okiem faceta]

Skoro już o festiwalach mowa to jest to świetny pomysł na udane wakacje. Spakuj więc plecak, zbierz znajomych (w grupie jest raźniej, weselej i przede wszystkim bezpieczniej) i rusz w trasę koncertową po Europie. Najpierw jednak zapoznaj się z instrukcją obsługi festiwalu, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Zwłaszcza jeżeli jesteś początkującą festiwalowiczką.

  1. Obowiązkowo się ubezpiecz, zwłaszcza przed zagranicznym wyjazdem. Spakuj też podręczną apteczkę – zabierz plastry wodoodporne, węgiel, maść z antybiotykiem na wypadek skaleczenia, aspirynę, i sól fizjologiczną do przemywania oczu.
  2. Zabierz zatyczki do uszu. Ten gadżet będzie darem niebios, kiedy pole namiotowe zacznie się budzić a Ty właśnie wrócisz do namiotu i będziesz chciała odpocząć.
  3. Spakuj kalosze. Nawet jeżeli deszczu się nie boisz, to błota powinnaś. Uwierz nam, że „zabije” Twoje modne sneakersy.
  4. Stylową walizkę zostaw w domu. Zapakuj się do plecaka (będzie Ci wygodniej) i weź nerkę – wpakujesz do niej najpotrzebniejsze rzeczy – telefon, chusteczki, kartę płatniczą czy gotówkę.
  5. Nie zapomnij zabrać kremów z filtrem. Smaruj się nimi kilka razy dziennie, w przeciwnym razie doigrasz się oparzeń i… po imprezie.
  6. Nie bierz ze sobą całej szafy ubrań. Przemyśl co rzeczywiście Ci się przyda. Jeżeli chcesz poczuć zupełny luz, postaw na frędzle, kwiaty, neonowe kolory i nietuzinkowe dodatki. I co najważniejsze, weź wygodne buty i coś ciepłego.

Kolejnych kilkanaście praktycznych porad znajdziesz w najnowszym wakacyjnym papierowym wydaniu Women’s Health. Już w kioskach! Są tam również najmodniejsze festiwalowe stylizacje i lista muzycznych gigantów.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze wakacje w życiu - poradnik oraz Ćwiczenia na brzuch, które możesz robić na urlopie

REKLAMA