[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nie bój się zmiany - najczęstsze wymówki

Niby chcesz zmienić swoje życie, ale ciągle odkładasz to na później. Przestań.

fot. shutterstock.com

Kobiety mają mnóstwo sprytnych sposobów na miganie się od podejmowania wyzwań. Oto te najbardziej typowe. Brzmi znajomo?

Dyplomy

Przekonanie, że rzeczy powinny następować w pewnej kolejności, np. najpierw skończę studia, wszystkie możliwe kursy, a potem zajmę się realizacją pasji. Myślisz, że tylko prymusi coś w życiu osiągają? Jest wręcz przeciwnie. Halo, dziewczyno! A czy Bill Gates ma dyplom? Albo Richard Branson?

REKLAMA

Planowanie

No pewnie, że warto mieć realistyczny plan działania. Ale sporo osób tak się zapędza w drobiazgowym rozpisywaniu poszczególnych kroków, że zastępuje im to realne działanie. W którymś momencie trzeba wykonać skok na głęboką wodę i np. zadzwonić do ewentualnych klientów.

Planowanie może się przydać. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu czasem zyskasz go więcej na realizację dodatkowych zadań. Poznaj efektywne metody organizacji pracy i obowiązków.

Eksperci

Zbyt często inteligentne kobiety – zamiast zaprezentować swoje przemyślenia i opinie – posiłkują się zewnętrznymi autorytetami. W ten sposób umniejszają swoją wartość i swoje zasługi. Musisz nauczyć się podchodzić krytycznie do tych ekspertów i uwierzyć, że sama też masz coś do powiedzenia.

Dyscyplina

Kobiety bywają dla siebie samych okropne: katują się dietami, musztrują się nieustannie, są wiecznie z siebie niezadowolone. Zastanawiałaś się nad tym, żeby to zmienić? Zamiast być dla siebie wredną macochą z bajki, spróbuj zamienić ten wewnętrzny monolog w głos najlepszej przyjaciółki. Dobrej wróżki.

Znasz już najczęstsze wymówki, teraz dowiedz się, jak zmienić swoje życie na lepsze.

WH 01-02/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij