Najnowsze wydanie WH już w sprzedaży!

Styczniowe wydanie WH to jeszcze większy zastrzyk motywacji, dobrych przepisów i sprawdzonych patentów, które pomogą Ci zwojować 2017 rok! Rewolucyjny plan treningowy od Kayli Itsines i wideo trening od Kasi Wysockiej to dopiero początek niespodzianek, które dla Ciebie przygotowaliśmy...

nowy numer, Kayla Itsines, okładka WH

Raport mniejszości

Połowa ludzkości na przełomie roku postanawia zmienić coś w swoim życiu. I okazuje się, że marzymy o tym samym bez względu na szerokość geograficzną, pod jaką mieszkamy.

Amerykanie postanawiają mniej jeść i więcej ćwiczyć, Niemcy – więcej ćwiczyć i znaleźć ciekawszą pracę, Francuzi i Włosi – mniej pić i nauczyć się drugiego języka, my – zgubić parę kilogramów, rzucić palenie i zmienić pracę na lepszą.

Poradniki pozytywnego myślenia idą wtedy jak woda, telewizje śniadaniowe przekonują, że chcieć to móc, specjaliści od coachingu motywują, że wiara czyni cuda. Ci bardziej sceptyczni dodają jedynie, że poprzeczki nie należy sobie stawiać zbyt wysoko.

W końcu jesteśmy dorosłymi, ukształtowanymi ludźmi, którzy poruszają się na co dzień w określonych koleinach i wyskoczenie z torów najczęściej kończy się gwałtownym hamowaniem i uderzeniem w nasyp. Ilu kończy z nabitym w ten sposób guzem? Hmm…Tu statystyki ściągają nas w dół: cztery piąte.

Z drugiej strony, to bardzo pocieszające, że w realizacji noworocznych postanowień nie tylko my dajemy ciała. I skoro jednej piątej się udaje, to znaczy, że sprawa nie jest beznadziejna.

W poszukiwaniu przyczyn straconego czasu, zmarnowanych szans i powtarzania na okrągło tych samych błędów, rozpuściliśmy listy gończe za tymi, którym się udało. Schwytaliśmy ich i ustaliliśmy, co następuje:

1. Nie można mylić marzenia z postanowieniem. Marzenie jest stanem, jaki chcemy osiągnąć, a postanowienie to opracowany plan, który do tego stanu prowadzi.

2. Należy z góry założyć, że wprowadzenie planu w życie spowoduje dyskomfort, bo trzeba poświęcić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Przyjmij od razu, że przez pierwszy miesiąc – bez względu na to, czy zaczynasz dietę, czy rzucasz palenie – będzie Ci gorzej niż było.

3. Wszystko, co dobre i złe Cię spotyka, bierze początek w Twojej głowie. Uważasz, że nie zasługujesz na awans, bo nie masz dyplomu? Bill Gates i Richard Branson też nie mają. Brak Ci odwagi, bo boisz się, co inni o Tobie pomyślą? A dlaczego inni ludzie mają być ekspertami od Twojego życia? Zacznij od przeczytania artykułu na stronie 140 i dołącz do tych, którym się udaje. Czego i sobie życzę. 

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

REKLAMA