[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Najlepsze serialowe premiery tej zimy

Zimą wydatki na kulturę ograniczamy do wykupienia abonamentu na kablówkę albo serwis VOD. Przedstawiamy premiery najciekawszych seriali tej zimy. Sprawdź, w co warto zainwestować.

Seriale 2018 Jakie seriale ogladać

Kto nie zna tej ponurej sytuacji, kiedy właśnie skończyłaś oglądać ostatni sezon i po chwili żałoby zaczynasz się rozglądać za jakimś nowym serialem? My mamy z tym do czynienia co chwilę. Najpierw poznajemy bohaterów, potem się do nich przyzwyczajamy i zaczynamy traktować jak dobrych znajomych, potem, w miarę zbliżania się końca zaczynamy za nimi tęsknić, potem się kończy i trach! Wieczór robi się jakiś pusty. 

Przeklikujesz Netflixa i Showmaxa, sprawdzasz kanały TV i nie wiesz, po prostu nie wiesz, na co by się tu zdecydować, z kim się zaprzyjaźnić... Na szczęście masz nas, a my pomożemy Ci podjąć decyzję.

 

REKLAMA

„Brytania”

Brytania

Wojownicze księżniczki, przebiegli druidzi, barbarzyńscy bogowie i rzymscy żołnierze. Brzmi znajomo, ale nie – nie występuje tu ani Asterix, ani jego pulchny kumpel. Nakreślonej przez scenarzystę Jeza Butterwortha („Pakt z diabłem”, „Spectre”) historii o próbie podboju przez Rzymian terenów należących do walecznych Celtów bliżej bowiem klimatem do „Wikingów” niż wesołych przygód przebiegłych Gallów.

Gatunek: Przygodowy, historyczny
Gdzie: HBO I HBO Go
Kiedy: Od 19 Stycznia


 

„Zabójstwo Versace: American crime story”

Zabójstwo Versace: American crime story

Hitchcock mawiał, że film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a później napięcie ma tylko rosnąć. Historie z serii „American Crime Story” zaczynają się od zabójstwa, by z każdym odcinkiem zaciekawiać jeszcze bardziej. Drugi sezon kręci się wokół śledztwa w sprawie morderstwa słynnego projektanta mody Gianniego Versace, który w 2017 roku został zastrzelony przez seryjnego mordercę przed bramą swojej posiadłości.

Gatunek: Oparty na faktach
Gdzie: Fox
Kiedy: Od 22 Stycznia


 

„Botoks”

Botoks

Jeżeli wciąż nie masz dość przemocy, krwi i przekleństw, to pozycja dla Ciebie. Serial rozszerza fabułę budzącego kontrowersje filmu pod tym samym tytułem. Pogłębia wątki poszczególnych bohaterów, wprowadzając na pierwszy plan niektóre drugoplanowe postacie. M.in. dowiemy się więcej o transseksualiście Marku, granym przez Sebastiana Fabijańskiego, oraz lekarce Beacie (w tej roli Agnieszka Dygant), która w wypadku motocyklowym straciła narzeczonego.

Gatunek: Thriller, dramat
Gdzie: Showmax
Kiedy: Od 31 Stycznia


 

„Modyfikowany węgiel”

Modyfikowany węgiel

Takeshi Kovacs (w tej roli znany z „The Killing”, „House of Cards” czy świetnego „Szybkiego cashu” Joel Kinnaman) – jedyny ocalały żołnierz elitarnej jednostki – po 250 latach zostaje przywrócony do życia przez niewyobrażalnie bogatego Laurensa Bancrofta, który zleca mu podjęcie śledztwa w sprawie morderstwa... samego siebie. Nie, nie piszemy tego pod wpływem... Po prostu Modyfikowany węgiel” rozgrywa się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, którą, niczym pendrive’a, można przenosić z ciała do ciała. Śmierć nie jest więc końcem istnienia. Oparty na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana serial typowany jest na najlepszą tegoroczna premierę Netflixa. Budżet 7 milionów dolarów na odcinek sprawia, że „Modyfikowany węgiel” jest też najdroższym serialem sci-fi serwisu.

Gatunek: Science-fiction
Gdzie: Netflix
Kiedy: Od 2 Lutego

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij