[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Najlepsze piosenki na imprezę: wybór redakcji

Na imprezie, a szczególnie na tej karnawałowej, liczy się przede wszystkim doborowe towarzystwo i dobra muzyka. Dlatego też redaktorzy Women’s Health postanowili zaprezentować Wam swoje ulubione, ponadczasowe kawałki do tańca. Sprawdźcie imprezową playlistę WH!

gramofon, płyta winylowa fot. shutterstock.com

Wyobraź sobie, że jesteś na imprezie, no, powiedzmy, na jakiejś domówce. Wokół kręci się sporo znajomych i nieznajomych. Nikt nie tańczy, bo zabawa się jeszcze nie rozkręciła. Najwyższa pora rozbujać towarzystwo! Podchodzisz do laptopa i postanawiasz puścić swoją ulubioną, imprezową piosenkę. Taki kawałek, przy którym od razu nóżka tupie. Co wybierzesz?

W takiej sytuacji postawiliśmy naszą ekipę i stworzyliśmy dla Was playlistę z najlepszymi piosenkami na karnawał.

Sprawdźcie, czego słuchają redaktorzy WH!

REKLAMA

Marek Alchimowicz – redaktor działu Dieta

The Art Company – Susanna

Katarzyna Dwornik – redaktor online

Gentleman – To The Top ft. Christopher Martin

Maciej Glinka – dyrektor artystyczny

Boney M – Ma Baker

Piotr Makowski – redaktor działu Fitness

New Order  Bizarre Love Triangle

Anna Polak – redaktor działu Fitness

George Michael – Killer / Papa Was A Rollin' Stone

Beata Sadowska – redaktor działu Dieta

Abba – Dancing Queen

Jakub Skworz – redaktor działu Lekcja życia

Alkilados – Una Cita Remix

Ewa Wilk – redaktor działu Zdrowie

Underworld – Born Slippy

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij