[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Najlepsze kryminały na jesień poleca Katarzyna Bonda

Niektóre książki trzeba czytać powoli, strona po stronie. Ale są też takie, które pochłania się jednym ciągiem. Oto zestaw wciągających jak przemysłowy odkurzacz lektur na długie, jesienne wieczory. Poleca polska królowa kryminału – Katarzyna Bonda.

książka, czytanie fot. shutterstock.com

Najlepsze kryminały poleca Katarzyna Bonda

Autorka bestsellerowych powieści, zwana królową polskiego kryminału. To ona wprowadziła do polskiej literatury postać policyjnego profilera. Jej książki są wciągające i grube – idealne połączenie. Nie tylko pisze, ale i uczy pisania: jest założycielką szkoły kreatywnego pisania – maszynadopisania.pl.

REKLAMA

1. Księgowy, który wygrał los na loterii

Kryminał rozpisany na kameralny dramat „ona i on”. On jest dojrzałym mężczyzną, który wygrywa w totka i pragnie zmienić swoje życie, ona to młoda narkomanka, spoza nawiasu społecznego. Zbrodnia jest tylko spoiwem ich platonicznego uczucia. Wzruszająca, fascynująca i zabawna historia. Za to właśnie kocham Nessera.

„Drugie życie pana Roosa”, Hakan Nesser, wyd. Czarna Owca

2. Z życia wzięte

Mistrzowsko napisane. Tempo thrillera. Z kryminalnym nerwem, wnikliwością reporterską i umiłowaniem detalu niczym najwyższej klasy literatura piękna. Niejeden wielki pisarz nie odważyłby się tak popuścić wodzy fantazji w obawie przed zarzutem nieprawdopodobieństwa. Ta książka udowadnia, że rzeczywistość jest zawsze mocniejsza od fikcji.

„Tabloid”, Piotr Głuchowski/Marcin Kowalski, wyd. Agora SA

3. Kartelmama

Opowieść o twórczyni i przywódczyni kartelu narkotykowego, charyzmatycznej i tajemniczej kobiecie, która przeszła na „ciemną stronę mocy”, by uratować siebie. Wstrząsająca historia współczesnej Amazonki, gdzie dobro bywa tylko mniejszym złem, a wybory moralne przypominają grecką tragedię. Powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach. Najpiękniejsza i najbardziej wstrząsająca książka autora „Terytorium Komanczów”.

„Królowa południa”, Arturo Perez Reverte, wyd. Muza 

A jakie są Wasze ulubione kryminały? Czekamy na propozycje w komentarzach.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij