[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Modna i wygodna

Nie oszukujmy się: odrobina komfortu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Mamy kilka sposobów, żeby w aucie było Ci równie wygodnie, jak na kanapie.

Skoda

Na co dzień zmagasz się z ogromem wyzwań – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Pozwól sobie trochę pomóc chociaż w drodze do tych wyzwań. Niech podróż będzie dla Ciebie przyjemna i bezstresowa. W odświeżonej Skodzie Octavii masz do dyspozycji zawieszenie adaptacyjne, w którym możesz wybrać jeden z trzech trybów pracy: Eco, Normal i Sport. To Ty decydujesz, czy jedziesz do pracy, oszczędzając paliwo, czy pozwalasz sobie na odrobinę szaleństwa, wciskając przycisk Sport. 

Dodatkowo, jadąc w korku, możesz włączyć system Front Assist, który pomoże Ci uniknąć kolizji. Gdy grozi Ci zderzenie, samochód poinformuje Cię z rosnącą intensywnością o zagrożeniu, a w krytycznym momencie automatycznie wyhamuje (system działa do 30 km/h). Dodatkowo wykryje pieszego, który niespodziewanie pojawi się na drodze. Nie dość, że wygodnie, to jeszcze w pełni bezpiecznie.

REKLAMA

Gdy już dotrzesz na miejsce, zrobisz zakupy i będziesz próbowała wydostać się z miejsca parkingowego, auto pomoże Ci wyjechać tyłem dzięki Rear Traffic Alert. Nic, tylko odpoczywać, podróżując.

Online non stop

Teraz w swoim samochodzie możesz mieć łączność z siecią 24 h na dobę – dzięki SKODA Connect będziesz ciągle na bieżąco.

Sparowany smartfon. Pozwoli Ci skontrolować, czy zamknęłaś okna, drzwi i ile masz jeszcze paliwa w zbiorniku.

Zawsze w sieci. Mobilne funkcje zapewniają świeże informacje i rozrywkę, ale i dbają o bezpieczeństwo.

Szereg ułatwień Portfolio jest naprawdę bogate: od informacji Online Traffic, która pokazuje stan ruchu drogowego na wybranej trasie, po listę stacji paliwowych z cenami paliwa wzdłuż niej.

By jeździć, nie musisz kupować

Nie martw się, jeśli nie stać Cię na nowe auto. Dzięki nowoczesnym formom finansowania możesz wyjechać autem z salonu, płacąc za nie miesięczną ratę dużo niższą niż w klasycznym kredycie. Wybierasz, jak długo chcesz jeździć autem (3 czy 4 lata), a po tym czasie wymieniasz je na kolejne.

Dzięki temu jesteś na bieżąco z motoryzacyjną modą, masz zawsze do dyspozycji najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa czy też systemy uprzyjemniające podróż. Prościej już się nie da.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij