Modna i wygodna

Nie oszukujmy się: odrobina komfortu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Mamy kilka sposobów, żeby w aucie było Ci równie wygodnie, jak na kanapie.

Skoda Skoda

Na co dzień zmagasz się z ogromem wyzwań – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Pozwól sobie trochę pomóc chociaż w drodze do tych wyzwań. Niech podróż będzie dla Ciebie przyjemna i bezstresowa. W odświeżonej Skodzie Octavii masz do dyspozycji zawieszenie adaptacyjne, w którym możesz wybrać jeden z trzech trybów pracy: Eco, Normal i Sport. To Ty decydujesz, czy jedziesz do pracy, oszczędzając paliwo, czy pozwalasz sobie na odrobinę szaleństwa, wciskając przycisk Sport. 

Dodatkowo, jadąc w korku, możesz włączyć system Front Assist, który pomoże Ci uniknąć kolizji. Gdy grozi Ci zderzenie, samochód poinformuje Cię z rosnącą intensywnością o zagrożeniu, a w krytycznym momencie automatycznie wyhamuje (system działa do 30 km/h). Dodatkowo wykryje pieszego, który niespodziewanie pojawi się na drodze. Nie dość, że wygodnie, to jeszcze w pełni bezpiecznie.

Gdy już dotrzesz na miejsce, zrobisz zakupy i będziesz próbowała wydostać się z miejsca parkingowego, auto pomoże Ci wyjechać tyłem dzięki Rear Traffic Alert. Nic, tylko odpoczywać, podróżując.

Online non stop

Teraz w swoim samochodzie możesz mieć łączność z siecią 24 h na dobę – dzięki SKODA Connect będziesz ciągle na bieżąco.

SkodaSkoda

Sparowany smartfon. Pozwoli Ci skontrolować, czy zamknęłaś okna, drzwi i ile masz jeszcze paliwa w zbiorniku.

SkodaSkoda

Zawsze w sieci. Mobilne funkcje zapewniają świeże informacje i rozrywkę, ale i dbają o bezpieczeństwo.

SkodaSkoda

Szereg ułatwień Portfolio jest naprawdę bogate: od informacji Online Traffic, która pokazuje stan ruchu drogowego na wybranej trasie, po listę stacji paliwowych z cenami paliwa wzdłuż niej.

By jeździć, nie musisz kupować

Nie martw się, jeśli nie stać Cię na nowe auto. Dzięki nowoczesnym formom finansowania możesz wyjechać autem z salonu, płacąc za nie miesięczną ratę dużo niższą niż w klasycznym kredycie. Wybierasz, jak długo chcesz jeździć autem (3 czy 4 lata), a po tym czasie wymieniasz je na kolejne.

Dzięki temu jesteś na bieżąco z motoryzacyjną modą, masz zawsze do dyspozycji najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa czy też systemy uprzyjemniające podróż. Prościej już się nie da.

REKLAMA