Miley Cyrus znowu pochwaliła się obłędną sylwetką

Piosenkarka zawdzięcza świetną formę wegańskiej diecie, jodze i pilatesowi.

Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Miley Cyrus i jej nowy chłopak, Cody Simpson, wspólnie dbają o formę. Potwierdza to filmik z siłowni, którym piosenkarka pochwaliła się niedawno w Insta Stories.

Co prawda widzimy w nim, jak Miley wyleguje się na ławeczce do rozciągania, a w trening zaangażowany jest tylko Cody, jednak wiemy, że brzuch piosenkarki nie wyrzeźbił się od leżenia.

ZOBACZ TEŻ: Miley Cyrus o swojej roli w Black Mirror

Czemu Miley zawdzięcza swoją formę?

Jak donoszą nasze koleżanki z australijskiej edycji Women’s Health, Miley uzależniła się od Ashtangi, czyli dynamicznej odmiany jogi, w której główne role odgrywają ruch, oddech i koncentracja. To własnie dzięki niej Miley udało się zbudować silne i elastyczne ciało, którego może pozazdrościć jej niejedna celebrytka. Piosenkarka ćwiczy Ashtangę 6 razy w tygodniu (szacun!).

Miley pokochała też pilates, który, podobnie jak Ashtanga, wpływa na wytrzymałość i elastyczność ciała. Trenuje go regularnie, kilka razy w tygodniu, od 2013 roku. Zbudowała nawet własne studio pilatesu w domu (zresztą, siłownia, którą widać na filmiku też jest jej). Mari Winsor, była trenerka Miley, wyznała w rozmowie z tygodnikiem People, że piosenkarka poświęca pilatesowi kilka godzin w tygodniu. 

Jednak same ćwiczenia to nie wszystko.

ZOBACZ TEŻ: 10-minutowy trening na jędrną pupę

Zielona siła

Miley zawdzięcza świetną kondycję nie tylko treningom. Piosenkarka stosuje od sześciu lat ścisłą dietę wegańską, która, pomimo imprezowego stylu życia gwiazdy, pomaga jej zachować zdrowie.

Wieloletnie niejedzenie produktów pochodzenia zwierzęcego uchroniło mnie przed różnymi chorobami” – powiedziała artystka w wywiadzie dla australijskiego Harper’s Bazaar.

Wegański styl życia fascynuje ją tak bardzo, że wytatuowała sobie na ramieniu słonecznik Vegan Society (organizacji charytatywnej, która promuje weganizm). Brzmi trochę skrajnie? Cóż, taka właśnie jest Miley.

Jeśli też planujesz przejść na weganizm, sprawdź, na co zwracać uwagę w sklepie i wypróbuj jeden z naszych przepisów dla początkujących wegan.

REKLAMA