[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Miastolubna, czyli jak poruszać się autem po mieście

Poruszanie się po mieście i parkowanie spędzają Ci sen z powiek? Sprawdź, czy wybrałaś odpowiedni samochód dla siebie.

mat.producenta

Jeśli chcesz poruszać się w mieście swobodnie, a nie czujesz się w samochodzie jak w drugim domu, nie wybieraj dużego auta. Ważne jest to, żebyś to Ty czuła się pewnie za kierownicą – to będzie miało duży wpływ na płynność poruszania się w miejskiej dżungli.

Szukasz ze swoim mężczyzną idealnego auta dla Ciebie albo drugiego auta do domu na szybkie zakupy? Maluch wcale nie oznacza, że niczego i nikogo tam nie zmieścisz. Połącz praktyczne z pożytecznym. Najwygodniej będzie Ci w aucie o gabarytach Škody Citigo.

Miejski gwar i ciasne uliczki to idealne miejsce dla tego modelu. Szeroki rozstaw osi gwarantuje sporo przestrzeni we wnętrzu – bez problemu zapakujesz dzieciaki i zawieziesz je do szkoły czy zgarniesz przyjaciółkę w drodze na siłownię.

Liczne uchwyty, schowki i kieszenie pomogą upakować gadżety dzieciaków, a i Ty bez problemu zmieścisz do bagażnika torbę na trening, a na wieszaku przy desce rozdzielczej powiesisz elegancką torebkę do biura z dokumentami.

Skryje kilka Twoich oblicz: bizneswoman, matki czy fit kobiety. Nie przejmuj się, że Twój mężczyzna jeździ autem o gabarytach „mastodonta” – będziesz na wygranej pozycji, gdy umówicie się w urokliwej knajpce na rynku – Ty zaparkujesz pod wejściem, a on będzie „robił kardio” i maszerował 2 kilometry.

Do tego w portfelu zostanie Ci więcej pieniędzy, bo maluch pali tyle, co nic: Ty będziesz mogła spokojnie uzupełniać swoją garderobę, kiedy Twój mężczyzna większość swojej wypłaty będzie zostawiał na stacjach benzynowych. Małe jest piękne.

REKLAMA

REKLAMA

mat.producenta

Bądź praktyczna

Zdarzyło Ci się wyjść z domu bez parasolki, a po pracy zaczął padać deszcz? Nie masz gdzie położyć torebki? Chcesz szybko napić się kawy? Mamy na to kilka patentów.

Na każdą pogodę

W schowku pod fotelem pasażera znajdziesz ukrytą parasolkę. Przyda się,
zwłaszcza gdy po pracy masz umówione ważne spotkanie, włosy na tip-top, a do knajpy trzeba przebiec parę metrów.

Ład i porządek

Teraz w uchwycie schowka pasażera na desce z przodu ukryto uchwyt
na torebkę.

Bez poparzeń

Uchwyt na napoje umieszczony między fotelami z przodu gwarantuje
łatwy dostęp do Twojej porannej kawy, ale i dzieciaki z tylnej kanapy bez problemu sięgną po butelkę z przygotowaną dla nich wodą.

REKLAMA

mat.producenta

Front Assist dla Twojego bezpieczeństwa

System Front Assist aktywnie chroni przed niebezpieczeństwem
i skutkami kolizji w korku. Jeśli zbliżysz się zbyt szybko do innego
auta, system ostrzeże Cię dźwiękowo i wizualnie o możliwym zderzeniu. W razie potrzeby system automatycznie załączy hamulce - nawet do całkowitego zatrzymania.

WH 10/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij