Meghan Markle znowu wbrew Królowej

Dwa dni po urodzeniu chłopca o imieniu Archie Harrison, Meghan Markle po raz pierwszy pojawiła się przed dziennikarzami. Młoda matka promieniała w białej sukni, lecz to jej nowy manicure wzbudził zainteresowanie internautów.

paznokcie Meghan fot. Xinhua News/East News

8 maja Meghan Markle i książę Harry oficjalnie przedstawili swojego syna, Archiego Harrisona. W kreacji od brytyjskiej projektantki, Grace Wales Bonner, z luźnymi włosami i naturalnym pięknem, księżna Sussex faktycznie wyglądała świetnie. I podczas, gdy cały świat niecierpliwie czekał na pierwsze fotki twarzy noworodka, to jej manicure - jak donosi Le Figaro Madame - najbardziej przyciągał wzrok.

Wielu użytkowników Internetu zauważyło na oficjalnych zdjęciach, że księżna Sussex miała kwadratowe paznokcie znacznie krótsze niż zwykle. To zrozumiałe, bo zawsze istnieje ryzyko nieumyślnego zadrapania noworodka i to zapewne zdecydowało. Kolejna zmiana jest już poważniejsza, bo może ocierać się o złamanie etykiety, która, co trudno zrozumieć komuś z zewnątrz królewskiego dworu, jest sprawą fundamentalną dla dynastii. Oto bowiem Meghan Markle użyła innego koloru lakieru do paznokci, niż zazwyczaj nosi podczas publicznych wystąpień. Kolorem obowiązującym jest Ballet Slippers firmy Essie, z którym to odcieniem i firmą Królowa jest związana od 1989 roku przez wyrażenie swojej jasnej, królewskiej woli, iż "nie zamierza nosić żadnego innego koloru". Zamiast tego księżna Sussex wybrała nieco jaśniejszy i bardziej przezroczysty kolor , co nie umknęło znawcom tematu, oceniającym, że w grę mogły wchodzić odcień Allure lub Sheer Fantasy firmy Essie. Może przynajmniej wybór tej samej firmy zmniejszył nieco wagę tego faux-pas.

Pałac Buckingham nie wydał w tej sprawie oświadczenia. Na koniec dobra wiadomość dla tych, które chcą pozwolić sobie na lakiery do paznokci stosowane przez Królową Anglii lub księżną Sussex - Zalando przyjmuje zamówienia.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i Książę Harry dostali od Disney’a niesamowity prezent dla synka

Zobacz również:
REKLAMA