Meghan Markle jest w ciąży!

Minęło prawie 5 miesięcy od hucznego ślubu w rodzinie królewskiej. W poniedziałek, Harry i Meghan oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Meghan i Harry Matt Crossick/Press Association/East News
Meghan Markle i Książę Harry oficjalnie podzielili się ze światem radosną nowiną.

Para książęca, przebywająca aktualnie w Australii, uznała najwyraźniej, że dłuższe trzymanie wszystkich w niepewności nie ma sensu. Dokładna data porodu nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy już, że nowy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat wiosną.

REKLAMA

Nie ma wątpliwości

Spekulacje na temat ciąży Meghan pojawiły się tuż po wylądowaniu pary książęcej w Sydney. Czekający na lotnisku tłum sympatyków i dziennikarzy od razu zwrócił uwagę na nietypowe zachowanie Księżny Sussex, która przez cały czas zasłaniała swój brzuch stosem segregatorów. Zebrani nie mieli wątpliwości, jaki był tego powód.

Oficjalne potwierdzenie

Portale plotkarskie rozgrzały się do czerwoności. Dlaczego Księżna Meghan zasłania swój brzuch? Co przed nami ukrywa? Na oficjalne oświadczenie nie musieliśmy długo czekać. Około godziny 9 czasu polskiego, Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie na swoim Twitterze. Potwierdził w nim, że para książęca spodziewa się przyjścia dziecka na świat wiosną 2019.

Ciążowy kamuflaż

Bardziej czujni fani księżęcej pary mogli podejrzewać co się święci nieco wcześniej. Trzy dni temu Meghan i Harry gościli na ślubie księżniczki Eugenii. Na zdjęciach z uroczystości widać, jak Meghan starannie zasłania swój brzuch kopertówką. Oprócz tego, jej kreacja wyjątkowo nie miała wyraźnego wcięcia w talii, co mogło sugerować, że Księżna Meghan stara się ukryć ciążowy brzuch.

Zobacz też: 15 najpiękniejszych sukien ślubnych gwiazd

Zobacz również:
Samsung Galaxy Watch3 to więcej niż zegarek sportowy. Urządzenie nie tylko oferuje ogrom funkcji przydatnych dla aktywnych dziewczyn, dzięki którym możesz zadbać o swoje zdrowie i poprawić swoją kondycję, ale dodatkowo wyposażono go w wiele udogodnień typowych dla nowoczesnego smartwatcha. A najlepsze, że dzięki swojemu klasycznemu designowi pasuje i do legginsów, i do sukienki. Jak sprawdził się u mnie podczas dwutygodniowego testu?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA