Masaż pod ręką [sprzęt miesiąca]

Po treningu, w podróży albo podczas godzin za biurkiem – miło byłoby mieć przy sobie masażystę, prawda?

Sprzęt miesiąca fot materiały prasowe
Minimodel masażera ma ergonomiczny uchwyt i wygląda jak dizajnerski gadżet – w sam raz do torebki.

Masażer Theragun Mini

Ten wibrujący gadżet może być bez skrępowania używany, gdzie tylko zapragniesz: na siłowni, w biurze lub w aucie – wszędzie tam, gdzie potrzebują go spięte łydki, zestresowany kark i obolałe pośladki.

Sam odpoczynek nie zawsze wystarczy, żeby się skutecznie zregenerować, a napięcie często wywołuje właśnie siedzenie. Nie musisz od razu sięgać po ciężki kaliber w postaci rąk fizjoterapeuty, zwłaszcza gdy nie masz go pod ręką.

Zawsze w jej zasięgu możesz mieć narzędzie podobne do zabawkowej wiertarki – kompaktowy masażer (mieści się w torebce i waży nieco ponad pół kilograma), stworzony, by mocą wibracji trafiać w miejsca wzmożonego napięcia i zmniejszać bolesność mięśni.

Z tego typu urządzeń w gabinetach odnowy biologicznej korzystają na co dzień zawodowi sportowcy, ale dzięki przenośnej konstrukcji teraz są one dostępne dla wszystkich. Nawet nie mając w swoim sztabie masażysty, wciąż możesz doświadczyć terapii perkusyjnej (rodzaj manipulacji na tkankach miękkich, wywołanej szybkimi uderzeniami - taka wibracja docierająca głęboko), by zwiększyć ukrwienie mięśni, skrócić czas regeneracji między treningami albo rozluźnić się w podróży lub w przerwie na kawę.

cena: 849,99 zł, weron.pl

Sprzęt miesiącafot materiały prasowe

Smartwatch Fitbit Sense

Nowy smartwatch marki znanej z tzw. urządzeń ubieralnych, monitorujących i motywujących do zdrowego stylu życia – Fitbit Sense pomaga zarządzać stresem.

cena: 1569 zł, fitbit.com

Sprzęt miesiącafot materiały prasowe

Biustonosz do jogi Oysho

Oysho traktuje jogę serio, m.in. nawiązując współpracę z profesjonalną marką Manduka oraz wypuszczając kolekcję ubrań Comfortlux, która spełnia wymagania joginek.

cena:  99,90 zł, oysho.com

Sprzęt miesiącafot materiały prasowe

Buty do biegania Asics Gel-FujiTrabuco 8

Gel-FujiTrabuco 8 to nowa odsłona flagowego modelu na trudne warunki biegowe. Komfort i bezpieczeństwo na jesiennych treningach – bezcenne.

cena: 580 zł, asics.com

ZOBACZ TEŻ: 7 gadżetów, które ułatwią Ci życie

REKLAMA