[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Louise Delage: alkoholizm na Instagramie? [galeria]

Louise Delage jest piękna, młoda i popularna. Swoje życie (zagraniczne podróże, imprezy ze znajomymi, wypady do restauracji) dokumentowała na Instagramie. Wszystko pięknie? Nie do końca. Jej ostatni post wyjaśnił, w czym rzecz...

W sierpniu 25-letnia paryżanka Louise Delage założyła profil na Instagramie. Na pięknych, klimatycznych zdjęciach pokazywała swoje życie, którego można jej pozazdrościć: imprezy ze znajomymi, wakacje nad morzem, spotkania rodzinne. Nie zabrakło też Instagramowych klasyków, tj. zdjęć z kotem, fotek z kategorii foodporn czy zdjęć tuż po przebudzeniu.

W ciągu półtora miesiąca Louise Delage zamieściła 150 postów i zdobyła ponad 100 tys. obserwujących. Pod każdym kolejnym zdjęciem przybywało jej serduszek. 22 września zamieściła swój ostatni post, który wywołał poruszenie.

Okazało się, że konto jest fałszywe. Louise Delage nie istnieje. Jej profil został wymyślony przez organizację Addict Aide na potrzeby kampanii społecznej "Like my addiction", która zajmuje się problemem alkoholizmu i ma uświadomić ludziom, jak wiele osób w ich otoczeniu może zmagać się z problemem alkoholizmu.

Przyjrzyj się dokładnie jej zdjęciom. To jak zabawa w "Gdzie jest Wally" – okazuje się bowiem, że na każdym znajdziesz kieliszek, puszkę piwa, pustą butelkę po winie. "Łatwo przegapić uzależnienie bliskiej osoby" – mówią twórcy kampanii w ostatnich sekundach filmiku.

REKLAMA

Ostatni post Louise to filmik wyjaśniający, że profil został wymyślony na potrzeby kampanii społecznej, której celem jest zwrócenie uwagi na osoby w Twoim najbliższym otoczeniu. Być może one też mają problem z alkoholem?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij