[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Lady Gaga zagra w kolejnym filmie. Szykuje się hit

Gwiazda popu kontynuuje swój romans z kinem. Rola w nowym filmie może tylko wzmocnić tę relację.

Oscar za muzykę już jest. 

Od premiery Narodzin gwiazdy minął niespełna rok. Nominacja do Oscara za rolę Ally sprawiła, że Lady Gaga jest dzisiaj rozchwytywana nie tylko w branży muzycznej. Piosenkarka weszła na srebrny ekran z przytupem i wszystko wskazuje na to, że nigdzie się nie wybiera. Następnym przystankiem na jej aktorskiej drodze będzie film Ridleya Scotta (ten od Gladiatora). Nazwisko reżysera, jak i sama rola, w którą wcieli się Gaga, są gwarancją tego, że o produkcji będzie głośno. Co najmniej tak, jak o duecie z Cooperem.

Morderstwo Gucciego

Film, którego oficjalnej nazwy jeszcze nie znamy, ma opowiadać o kulisach morderstwa Maurizo Gucciego – wnuka założyciela domu mody Gucci. Lady Gaga wcieli się w Patrizię Reggiani, byłą żonę Maurizio oraz główną podejrzaną w sprawie zamachu na jego życie.

Za scenariusz do filmu odpowiedzialny jest Roberto Bentivegna. Fabuła ma czerpać z książki Sary Gay „Gucci. Potęga Mody, Szaleństwo Pieniędzy, Gorycz Upadku” z 2001 roku.

Nie znamy jeszcze daty premiery, ani pełnej obsady. Jesteśmy jednak spokojne, bo z nazwiskami powyżej to nie może się nie udać.

Rodzina po przejściach

Ród Gucci ma za sobą burzliwą historię. Po tym jak zmarł twórca modowego imperium - Guccio Gucci – w rodzinie rozpoczął się spór o to, kto ma rządzić wielomilionowym biznesem. Padło na Maurizia, którego działania nie były wszystkim na rękę. W 1993 roku postanowił on sprzedać swoje udziały grupie inwestycyjnej z Bahraju. Dwa lata później, 27 marca 1995 roku Maurizio został śmiertelnie postrzelony przed swoim biurem w Mediolanie.

Na początku przypuszczano, że za morderstwem stoją osoby z rodziny Gucci, którym nie podobało się podejście Maurizio do biznesu. W trakcie śledztwa ustalono jednak, że płatnego zabójcę wynajęła Patrizia Reggiani. Kobieta podobno nie mogła pogodzić się z tym, że Maurizio zostawił ją dla młodej projektantki wnętrz. Sąd oskarżył Reggiani o udział w planowaniu zabójstwa i skazał ją na 29 lat pozbawienia wolności. Celebrytka nie odbyła pełnej kary – zwolniono ją po 18 latach (w 2016 r.).

ZOBACZ TEŻ: Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot w nowym Batmanie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA