6 komedii romantycznych, na które czekamy w 2021 roku

Poprzedni rok zaserwował nam dramat, dlatego w tym mamy zamiar oglądać jeszcze więcej komedii. W dodatku romantycznych. A co!

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze fot. Katie Yu/Netflix

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

To już ostatnia część ekranizacji książkowej trylogii „Do wszystkich chłopców których kochałam”. Lara kończy naukę w liceum i powoli wkracza w dorosłość. Dwie podróże zmieniają jej wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać życie z przyjaciółmi, rodziną i Peterem po opuszczeniu szkolnych murów. Guilty pleasure? Trochę tak.

Premiera: 12 lutego, Netflix

Jak wywołałem byłą żonę

Charles i Ruth biorą udział w seansie spirytystycznym. W pewnym momencie Charles wywołuje przypadkiem ducha byłej żony. Od tego momentu bohaterowie muszą sobie radzić z niecodziennym miłosnym trójkątem.

Na ekranie zobaczymy między innymi 86-letnią laureatkę Oscara, Judi Dench („bondowska” M).

Premiera: 12 marca

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Najnowszy film twórcy The Grand Budapest Hotel zabierze nas do fikcyjnego miasteczka położonego we Francji. Opis fabuły jest na razie dość enigmatyczny. Póki co wiemy, że film będzie przedstawiał  historię amerykańskiego dziennikarza pracującego w redakcji lokalnego dziennika.

Patrząc na poprzednie dzieła Andersona oraz na imponującą obsadę „Kuriera” (m.in. Bill Murray, Timothée Chalamet i Saoirse Ronan) podejrzewamy, że będzie to jeden z faworytów w wyścigu o przyszłoroczne Oscary.

Premiera: TBA

The Kissing Booth 3

Kolejny z seriali o nastolatkach, których podobno nikt nie ogląda...

Elle właśnie skończyła liceum i wybiera się do college’u. Nastolatka skrywa pewien sekret: dostała się zarówno na Berkley, gdzie idzie jej najlepszy przyjaciel Lee, jak i na Harvard, na który zdecydował się jej crush Noah. Jaką uczelnię wybierze Elle? Dowiemy się już niedługo.

Premiera: TBA, Netflix

Camila Cabellofot. Rex Features/East News

Kopciuszek

Kopciuszek z Camilą Cabello w roli głównej nie jest kolejną adaptacją disneyowskiej animacji. Nowa wersja kultowej historii ma być podobno bardziej feministyczna, a na jej potrzeby Camila nagrała cover przeboju Beyonce – „Single Ladies”. Na ekranie pojawią się również Pierce Brosnan, Missy Elliot oraz James Corden.

Premiera: 16 lipca

Jennifer Lopez i Owen Wilsonfot. Jose Perez/SplashNews.com/East News

Marry Me

Owen Wilson i J.Lo w jednej komedii? Oglądamy w ciemno.

Film opowiada historię pary celebrytów, Kat i Bastiana, która zamierza wziąć ślub na oczach milionów widzów. Plany zmieniają się tuż przed ceremonią, po tym jak Kat dowiaduje się, że jej przyszły mąż dopuścił się zdrady. Kobieta postanawia, że poślubi mężczyznę z widowni.

Premiera: 14 maja

REKLAMA