Kayla Itsines jest w ciąży!

Trenerka podzieliła się z czytelniczkami Women’s Health zdjęciami swojego ciążowego brzuszka.

kayla ciąża fot. Shutterstock.com
Kayla Itsines jest w ciąży!

Kayla Itsines – jedna z najbardziej popularnych w świecie fitness trenerek właśnie ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Twórczyni Bikini Body Guide i aplikacji Sweat oficjalnie przyznała, że jest w dwudziestym tygodniu ciąży, z terminem porodu wyznaczonym na początek maja przyszłego roku.

Tobie Pearce – narzeczony Kayli oświadczył jej się w kwietniu. Para jest ze sobą od ponad sześciu lat. Oboje nie mogli się już doczekać założenia rodziny. „Chciałam mieć dzieci jak tylko poznałam Tobi’ego i zawsze o tym rozmawialiśmy - przyznała Kayla – Okazało się, że w idealnym momencie byliśmy na to gotowi”.

Wygląda na to, że Tobi też dobrze odnajduje się w roli przyszłego taty. „Myślę, że będzie z niego idealny tata – jeszcze nie widziałam, żeby tak się czymś ekscytował – powiedziała Kayla – Już wymyśla zabawne zimowe stroje dla naszego dziecka i mówi do mojego brzucha każdego ranka i każdej nocy.”

To nie koniec ekscytujących wieści: Kayla i Tobi zdradzą płeć dziecka już niedługo - zapowiedzieli, że planują to ujawnić w okresie świątecznym. „17 grudnia dowiedzieliśmy się jaka będzie płeć dziecka i jesteśmy bardzo szczęśliwi” - mówi Kayla. Kayla podzieliła się z nami nawet zdjęciem z wizyty, na której miała robione usg. Póki co, przyszli rodzice zdradzili jedynie, że nie mogli się oprzeć, żeby nie nadać bobasowi ksywki: „Jak na razie to jest nasz Baby Muffin” - powiedział Tobi.

Jeżeli jesteś fanką treningów Kayli, to bez obaw: Kayla planuje w trakcie ciąży nadal dostarczać fitnessowe treści 10,6 mln swoich followersów i użytkownikom jej aplikacji Sweat. „Cieszę się, że dzięki mojej ciążowej podróży będę jeszcze bliżej moich BBG mam” - powiedziała trenerka.

Do tej pory nic na profilu Kayli nie wskazywało na takiego newsa – przez cały czas wrzucała posty ze swoim umięśnionym brzuchem.

Kayla i Tobi planują prowadzić rodzinne życie w Adelaide w Australii, gdzie prowadzą swój biznes - Tobi jest CEO i założycielem Sweat.

ZOBACZ TEŻ: Menu na cały dzień i trening na brzuch od Kayli Itsines.

Zobacz również:
REKLAMA