Katy Perry pokazała, jak wygląda jej ciało 5 dni po porodzie

Katy wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pokazała realia życia świeżo upieczonej matki.

Katy Perry Orlando Bloom fot. Shutterstock.com

Gwiazda popu Katy Perry i Orlando Bloom - aktor znany z takich filmów, jak „Piraci z Karaibów” oraz „Władca pierścieni” 26 sierpnia zostali rodzicami. Dumni rodzice udostępnili na swoich instagramowych profilach urocze zdjęcie, w którym ogłosili narodziny swojego pierwszego dziecka - córeczki Daisy Dove. 

Przy okazji młodzi rodzice ogłosili również, że jako Ambasadorowie Dobrej Woli UNICEF, z okazji narodzin córki postanowili założyć zbiórkę pieniędzy. Fundusze zostaną przekazane służbie zdrowia, aby zapewnić przyszłym mamom dostęp do profecjonalej pomocy medycznej. „Wiemy, że mamy ogromne szczęście, ponieważ nie każdy może doświadczyć spokojnego i bezpiecznego porodu, jak nasz. Na całym świecie wciąż brakuje pracowników służby zdrowia. Skutkiem tego jest fakt, że co 11 sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek - głównie z przyczyn, którym można było zapobiec. W czasie pandemii COVID-19 życie i zdrowie noworodków jest zagrożone z powodu problemu z dostępem do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegającym różnym chorobom. [...]”. Link do zbiórki znajdziecie w bio na profilach Katy oraz Orlando.

Informacją o tym, że spodziewają się dziecka, para postanowiła podzielić się w dość nietypowy sposób. W marcu br. Katy wypuściła teledysk do singla „Never Worn White”, w którym wystąpiła z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. 

W trakcie ciąży, Katy regularnie dzieliła się ze swoimi fanami informacjami dotyczącymi jej przebiegu. Zdradziła m.in., że w ciąży przytyła kilkanaście kilogramów, a przed porodem ważyła 86 kg.

Po porodzie gwiazda postanowiła udostępnić na swoim profilu zdjęcie, które ukazuje prawdziwe oblicze pociążowej rzeczywistości. Na jednym z InstaStory, 5 dni po porodzie, wystąpiła w wersji supernatural, ubrana w specjalną bieliznę dla młodych mam, z widocznym brzuszkiem i makijażem oraz fryzurą made by @wyczerpanie. Dodała również, że to jej stylizacja na tegoroczną galę Video Music Awards.

Katy Perry Instagram
fot. Instagram @katyperry

W internecie pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy mówiących, że to bardzo istotne, aby uświadamiać młode kobiety, jak w rzeczywistości wygląda czas połogu. Wiele z nich nie zdaje sobie bowiem sprawy z tego, że po urodzeniu brzuch magicznie nie znika, czasem brakuje czasu na tak prozaiczne czynności, jak prysznic czy sen, a noworodek, zamiast być aniołkiem, jest wyjątkowo wymagający. Oczekiwania wyśrubowane przez perfekcyjne Insta mamy często nawet w połowie nie pokrywają się z rzeczywistością i, w połączeniu z huśtawką hormonalną, mogą stać się prostą drogą do depresji poporodowej.

Gratulujemy młodym rodzicom, życzymy im samych pięknych chwil w zdrowiu i szczęściu. A samej Katy dziękujemy za szczerość, dystans do siebie oraz dzielenie się z obserwatorami prawdziwymi i niedosładzanymi sztucznie chwilami z życia młodej matki.

ZOBACZ TEŻ: 10 rzeczy, których nie wiesz o Margot Robbie

Zobacz również:
REKLAMA