Kate Middleton zdradziła swój sposób na relaks

Wydawać by się mogło, że jak na księcia i księżną Cambridge przystało, William i Kate relaksują się po królewsku. Okazuje się jednak, że nie zawsze.

Shutterstock

Para królewska ma ostatnio pod górkę. Plotki o romansie Williama (oficjalnie zdementowane przez jego prawników) i o rzekomym konflikcie pomiędzy braćmi zalewają Internet od dobrych kilku miesięcy. Media nie dają im spokoju, pomimo że w ich życiu - nawet bez plotek - i tak sporo się dzieje. William i Kate wychowują w końcu trójkę małych dzieci. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że dementowanie plotek to tylko czubek góry obowiązków, którym para królewska musi stawiać czoła każdego dnia?

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i Książę Harry dostali od Disney’a niesamowity prezent dla synka

Relaks według Kate

Każdy potrzebuje czasem odetchnąć. Zastanawiacie się, jak książę i księżna Cambridge odpoczywają po całym dniu stresów?

Odpowiedź brzmi: całkiem zwyczajnie.

Jak twierdzi źródło Us Weekly, idealny wieczór według Kate to indyjskie żarcie na dowóz i Netflix z Williamem na kanapie.

Brzmi znajomo, prawda? W końcu taką kombinację uwielbia wiele z nas - normalnych dziewczyn.  

Co ogląda królewska para, żeby się zrelaksować?

„Oglądali na bieżąco najnowszy sezon Gry o tron, a ostatnio wciągnęli się w serial Bodyguard” – twierdzi źródło Us Weekly.

Czy to przypadek, że przyszły Król wybiera seriale, w których występuje Richard Madden (jako niedoszły król w Grze o tron, Rob Stark, i ochroniarz brytyjskiej minister w Bodyguard) ? Może poszukuje inspiracji: czego nie robić w drodze po koronę i jakiego ochroniarza warto mieć przy swoim boku? Interpretację pozostawiamy Wam.

Jedno jest pewne - książę William i księżna Kate nie relaksują się po królewsku. Para wybiera sprawdzone patenty, na które stawiają zwykli, „szarzy” ludzie.

W kolejce do tronu

Rodzina królewska wciąż się rozrasta. Pod koniec kwietnia 2018 roku, na świat przyszło trzecie dziecko Williama i Kate – Louis Arthur Charles. Drugi syn pary książęcej jest 5 w sukcesji do brytyjskiego tronu. Przed nim są (w tej kolejności): jego siostra (księżniczka Charlotte), brat (książę George), ojciec (książę William) oraz dziadek (książę Karol).

ZOBACZ TEŻ: Instagramowa moda na zdjęcia z Czarnobyla

REKLAMA