Kasia Bujakiewicz o spędzaniu wolnego czasu i relaksie w podróży

Wiosna ruszyła już pełną parą. Przed nami weekendowe wyjazdy, majówkowe podboje jezior i więcej czasu spędzonego na wojażach z rodziną i znajomymi. Rozmawiałyśmy z Kasią Bujakiewicz, jak najchętniej spędza swój wolny czas i jak relaksuje się w aucie.

Kasia Bujakiewicz, Skoda

Kasia to kobieta aktywna zarówno prywatnie, jak i zawodowo. W pracy podbija szklany ekran i jest gwiazdą na deskach teatru. Wymaga to od niej ciągłego podróżowania  najczęściej z samochodem zapakowanym po roletę. "Prywatnie – na pokładzie mam największego VIP-a w postaci mojej córki" – mówi nam Kasia.

Jak spędza czas wolny?

„Zimą całą rodziną podbijamy górskie szlaki Alp. Latem zaszywam się w jakichś zielonych okolicach w poszukiwaniu ciszy, słońca i miejsca na rowerowe wyprawy. Muszę naładować baterie, żeby mieć siłę na aktywne życie w mieście. Nie lubię leżeć na leżaku, czekając aż podadzą mi smoothie. Zdecydowanie wolę aktywną formę wypoczynku  wspomniane wcześniej rowery, spacery z dzieckiem i z psem.”

Kasia Bujakiewicz, Skoda

Co ceni najbardziej w podróżowaniu?

Podstawa to bezpieczeństwo i komfort. Dla Kasi ważne jest, żeby cała jej rodzina czuła się w samochodzie jak w drugim domu. Do tego dobry system multimedialny "ratuje jej życie"  podróżowanie z małym dzieckiem wymaga oczu dookoła głowy, a taki system pomaga zająć malucha chociaż na chwilę.

Dowiedz się też, jak zapinać pasy w ciąży oraz jak dopasować auto do osobowości.

„Ostatnio z córką najczęściej słuchamy Katy Perry”  śmieje się. Kiedy Kasia podróżuje sama  wybór najczęściej pada na polską muzykę. W ruch oczywiście idą również audiobooki  zarówno z bajkami dla córy, jak i dobrą książką dla niej.

W podróżach małych i dużych i przy tak aktywnym życiu, jakie prowadzi Kasia, przydają się najprostsze rozwiązania. „Genialnym wynalazkiem dla każdej kobiety jest system Kessy  wrzucasz kluczyk w torbę i zapominasz o jego istnieniu." Samochodowy must have? "W aucie muszę znaleźć miejsce na ulubiony kubek z dobrą kawą to raz. Po drugie telefon  muszę mieć go zawsze pod ręką, w bezpiecznym miejscu"  opowiada nam Kasia.

Do tego zestaw Bluetooth uwalnia dłonie i pozwala na pracę przez telefon już od wciśnięcia przycisku Start&Stop. W manewrowaniu zdecydowanie pomagają czujniki parkowania i kamera cofania  znaleźć miejsce w godzinach szczytu to sukces, a zaparkować to już wyższa technika.

REKLAMA