Karlie Kloss: poznaj naszą gwiazdę z okładki [dużo zdjęć]

W grudniowym numerze WH Karlie Kloss – światowej sławy top modelka – zdradza swoje patenty na zgrabną sylwetkę. Na jej profilu instagramowym  śledzą ją ludzie z całego świata. Oto, czym dzieli się ze swoimi obserwatorami. Zapraszamy na wizytę w świecie Karlie Kloss. 

Była na 34 okładkach, a na Instagramie śledzi ją 5,6 mln fanów. I osiągnęła to wszystko nie dzięki urodzie, lecz pracowitości. Nasza gwiazda z okładki (zobacz najnowszy numer WH) Karlie Kloss kiedy trzeba, jest poważna, ale gdy nie musi... ma w oczach prawdziwe szaleństwo. Np. na tym zdjęciu pokazuje, jak wygląda emotikonka :P.

Poza tym na jej profilu znajdziesz całe mnóstwo zdjęć z jej podróży (modelki dosłownie żyją na walizkach). Nie zbraknie też fotek fitnessowych. Według Karlie Kloss trening musi być tak urozmaicony, jak tylko się da. Co lubi? Pracę z TRX-em, ćwiczenia na piłce Bosu i dużo rozciągania.

Instagram rządzi się swoimi prawami, więc apetycznych zdjęć jedzenia na profilu Karlie też nie brakuje. Modelka najbardziej lubi piec ciasteczka. Chcesz zobaczyć, jak to robi, albo poznać jakiś nowy przepis? Zajrzyj na youtube.com/klossy. Póki co zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi fotkami z jej profilu.

A jeśli szukasz ciekawych instagramowych kont, które warto śledzić, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Na początek zajrzyj do naszego specjalnego działu z Kaylą Itsines. Znajdziesz tam m.in. specjalnie opracowane programy treningowe oraz historię Kayli. Oprócz tego sprawdź, jak wyglądają najciekawsze zdjęcia z profilu Amandy Bisk (naprawdę warto!). Na Insta zaglądamy czasem także w poszukiwaniu jedzeniowych inspiracji. Zobacz, jak wyglądają symetryczne śniadania oraz najpiękniejsze miski ze smoothie.

REKLAMA