[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Julia Pietrucha: pasja dodaje energii

Całą swoją energię Julia Pietrucha skoncentrowała teraz na muzyce, którą tworzy, produkuje i promuje. Całodobowy etat. Nam opowiada o tym, jak odpoczywa, dba o urodę, odreagowuje stres i jak wygląda jej dieta.

Wiek: 27 lat

Biogram: gra od 11. roku życia, w teatrze i serialach. W 2002 r. została Miss Polski Nastolatek. 15 kwietnia ukazuje się jej pierwsza płyta, do której napisała muzykę, słowa i w całości sama ją wyprodukowała.

O treningu

Przez pół roku podróżowałam po Azji z 20-litrowym plecakiem, ukulele i matą do ćwiczeń. Laos i Wietnam (6 tys. km) pokonywaliśmy na motocyklu. Musiałam rozciągać mięśnie. Wykorzystywałam każdy wolny fragment podłogi, by rozłożyć matę i poćwiczyć. To samo robię teraz, gdy kręgosłup przestaje sobie radzić po godzinach ślęczenia przy komputerze.

Joga pomaga na bóle pleców, odpręża umysł i poprawia sylwetkę. Nie lubię siłowni i ćwiczeń w grupie. W domu otwieram laptopa, wyszukuję ćwiczenia ulubionej instruktorki, rozkładam matę i wyginam się bez skrępowania, że ktoś patrzy na moje głupie miny. Trochę też biegam. Ian wyciąga mnie z łóżka jeszcze śpiącą. Po takim biegu czuję, że mogę wszystko.

O diecie

Wśród postanowień na ten rok znalazło się ograniczenie ilości tłuszczu. Półroczna podróż po Azji zaowocowała dodatkowymi kilogramami. Ja przytyłam 5 kg, a Ian 10. W kółko jedliśmy ryż albo to, co zdążyliśmy zabrać ze sobą do plecaka, czyli głównie chińskie zupki.

Po powrocie postawiliśmy na dietę wegetariańską. Nie jemy też słodyczy i wszystkiego, co przetworzone. Jakiś czas temu odkryłam u siebie uczulenie na laktozę, dlatego zrezygnowałam z nabiału i widzę poprawę! W diecie kieruję się intuicją. Gdy czuję, że coś mi szkodzi, odstawiam to i obserwuję się.

Sprawdź także, co o sobie opowiedzieli nam Paulina Holtz i Ryan Reynolds.

REKLAMA

O dbaniu o urodę

Gdy postanowiliśmy zrzucić kilka kilogramów, odstawiliśmy mięso. To prawda, schudliśmy, ale jego brak spowodował u mnie osłabienie włosów. Dieta ma ogromne znaczenie dla wyglądu. Ciało jest odzwierciedleniem tego, co masz na talerzu. Dlatego, choć postawiliśmy w ostatnim czasie na wegetariańskie posiłki, wiem, że z mięsa całkowicie zrezygnować nie mogę.

Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to nie jestem ich fanką i nie szaleję z kosmetykami. Wśród tych, których używam na co dzień, jest tłusty krem i preparat na rozstępy, do których mam – niestety – predyspozycje. Gładką skórę zawdzięczam peelingom z kawy.

O organizacji czasu

Pasja sprawia, że nie czujesz, że pracujesz. Robię muzykę, która jest moją miłością, ale to tylko ułamek pracy. Płytę trzeba jeszcze wyprodukować, wytłoczyć, wypromować, sprzedać. Ponieważ wszystko robimy z Ianem sami, jesteśmy w pracy całą dobę.

Dlatego staramy się sensownie dzielić obowiązkami. Ja piszę muzykę, słowa, działam w portalach społecznościowych, a Ian działa na polu technicznym. No i wszystko planuję z tygodniowym wyprzedzeniem. Mistrzem organizacji nie jestem, ale się uczę.

Poniżej możecie posłuchać piosenek Julii. Naszym zdaniem rewelacja. A jaka jest Wasza opinia? 

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij