Jennifer Lopez zdradziła swój patent na rozświetloną cerę

Naturalny, rozświetlony look to jej znak firmowy. 

Jennifer Lopez fot. Shutterstock.com

Ubrana w jedwabny szlafrok, który wygląda niemalże jak kopia kultowej sukienki od Versace (na pewno wiesz, o której sukience mowa), opowiedziała, jak wygląda jej makijażowa rutyna i zdradziła patent na zapierający dech w piersiach glow. 

Po wykonturowaniu twarzy bronzerem, Jennifer nakłada rozświetlacz w płynie w różowozłotym odcieniu (jeśli masz jaśniejszą karnację, możesz wybrać rozświetlacz w odcieniu szampańskim). J.Lo aplikuje go na policzki i na powieki. Gwiazda uważa, że ten trik dodaje makijażowi więcej świeżości.

Aby blask był wielowymiarowy, Jennifer sięga następnie po rozświetlacz w jaśniejszym odcieniu i rozciera go na środku nosa, na szczycie kości policzkowych, na środku brody i na szczycie kości pod łukami brwiowymi.

Aby wykończyć makijaż i postawić błyszczącą kropkę nad i, J.Lo rozświetla delikatnie łuk kupidyna i granicę dolnej wargi. Podkreśla również, że istotne jest połączenie rozświetlacza zaaplikowanego na szczyty kości policzkowych i pod łukami brwiowymi – ten zabieg dodaje symetrii.

Cały sekret glow Jennifer Lopez tkwi w stosowaniu dwóch odcieni rozświetlacza. Dzięki temu możesz wykonturować nimi twarz i uzyskać wyjątkowy, wielowymiarowy efekt. 

Zobacz również:
REKLAMA