Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie, a Internet oszalał

Na powitanie dodała najsłodsze zdjęcie z jeszcze lepszym opisem.

Jennifer Aniston fot. Shutterstock.com

We wtorek gwiazda „Przyjaciół” oficjalnie dołączyła do instagramowej społeczności, sprawiając, że platforma zawiesiła się na pewien czas – serwery nie wytrzymały takiej fali followersów klikającej naraz. W ciągu godziny profil Jen zaczęło obserwować 160 tysięcy fanów, a pierwsze dodane zdjęcie zebrało setki tysięcy polubień, zanim konto się „wysypało”.

Użytkownicy Instagramu oszaleli na punkcie aktualnego selfie Aniston, otoczonej przez pozostałe gwiazdy  serialu „Przyjaciele”. Pod zdjęciem, na którym pozuje z  Courteney Cox, Lisą Kudrow, Mattem LeBlanc’em, Matthew Perrym i Davidem Schwimmerem, aktorka napisała po prostu: “And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM.” [Teraz jesteśmy PRZYJACIÓŁMI również na Instagramie. CZEŚĆ INSTAGRAM].

Aniston nie musiała długo czekać na odzew innych celebrytów pod swoim zdjęciem. Jako jedna z pierwszych w społeczności powitała ją serialowa młodsza siostra Rachel Green, czyli Reese Witherspoon. Aktorka napisała w komentarzu: “YASSSS!!! Welcome to Insta Jen!!!” [O TAK!!! Witaj na Insta, Jen!!!]. Do powitalnych okrzyków radości dołączyły się inne gwiazdy, między innymi Lisa Kudrow, Kate Hudson czy Ellen DeGeneres.

Jakie były zaś pierwsze kroki Aniston na Instagramie. Aktorka dodała do obserwowanych swoich kolegów z planu, na przykład Adama Sandlera, z którym osiem lat temu zagrała w „Żonie na niby”, a w tym roku w netfliksowej produkcji pod tytułem „Zabójczy rejs”. Potwierdziła też swoje dobre stosunki z byłym partnerem, Justinem Theroux, klikając również jego profil. U Matta LeBlanca (serialowy Joey z „Przyjaciół”) zostawiła zaś komentarz, informujący, że nie musi jej już oznaczać hashtagiem. 

Choć przyjacielskie zdjęcie obsady „Przyjaciół” narobiło fanom nadziei na kontynuację serialu, fotka raczej nie jest zwiastunem ponownego spotkania ekipy na planie. Obchodzący w tym roku 25. rocznicę powstania sitcom nie przerodzi po latach się w pełnometrażowy film, na co liczyli widzowie. Aniston zdementowała niedawno te plotki, tłumacząc, że producenci oryginału nie chcieliby kontynuacji. Chociaż dodała, że na pewno byłaby to świetna zabawa.

ZOBACZ TEŻ: Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot w nowym Batmanie

Zobacz również:
REKLAMA