Jedź jak swoim

Potrzebujesz samochodu okazjonalnie? Na zakupy czy szybki wypad z przyjaciółką? Škoda ma coś idealnego dla Ciebie.

Skoda mat.prasowe Skoda
mat.prasowe Skoda

Wyobrażałaś sobie kiedykolwiek, że do wynajęcia samochodu będziesz potrzebowała jedynie swojego smartfona? To tak proste, że aż trudno nam w to uwierzyć.

Škoda ruszyła właśnie w Warszawie z programem car sharingowym – pod nazwą omni kryje się usługa, dzięki której możesz wypożyczyć Škodę na krótką chwilę lub na dłuższy wypad z przyjaciółką po Polsce.

Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon darmową aplikację Omni i po maksymalnie 5 minutach możesz już wsiąść do auta. W aplikacji widzisz aktualnie dostępne samochody – w zależności od Twoich potrzeb masz do wyboru różne modele Škody: od Citigo, którym bez problemu zaparkujesz w każdym centrum handlowym, przez większego Rapida, idealnego na weekendowy wyjazd z przyjaciółką do SPA, po przestronnego Kodiaqa, w którego bez problemu zapakujesz całą rodzinę i wyjedziesz na tygodniowe tournée po Polsce.

Wybrałaś już samochód? Dalej jest już tylko łatwiej.

Otwierasz auto za pomocą aplikacji i po prostu odjeżdżasz. Potrzebujesz zatankować? Paliwo masz wliczone w cenę – w aucie wraz z kluczykami czeka karta paliwowa. Gdy załatwiłaś już wszystkie swoje sprawy czy wróciłaś z urlopu, po prostu odstawiasz samochód w miejsce, z którego go wzięłaś, i zamykasz go za pomocą aplikacji. Chwilę później z Twojej karty pobierana jest opłata za przejechaną trasę. Więcej informacji na www.driveomni.pl.

Wsłuchaj się 

Stoisz w ogromnym korku do pracy, masz chwilę wolnego i nie wiesz, jak
zająć dzieciaki w podróży? Sparuj swojego smartfona ze Škodą i słuchaj!

Dla niej 

"Luz. I tak nie będę idealna" Tatiany Mindewicz- Puacz toidealny audiobook dla Ciebie, jeśli potrzebujesz motywacji w porannym korku. Znajdziesz tam porady, jak zbudować poczucie własnej wartości, będąc dorosłą już kobietą, o tym, jak odpuścić sobie to, na co nie masz wpływu, i zająć się tym, co możesz zmienić, by poczuć się lepiej.

Dla niego 

Biografi a „Michael Jordan. Życie” Rolanda Lazemby to obowiązkowa pozycjadla Twojego partnera. To kultowa biografi a króla koszykówki, powszechnie uznawana za najlepszą książkę o Jordanie, jaka kiedykolwiek się ukazała. To efekt niezliczonych rozmów z przyjaciółmi, kolegami z parkietu, członkami rodziny no i oczywiście z nim samym.

Dla najmłodszych

Najmłodszym polecamy „Najnowsze przygody Mikołajka” czytane przez samego Jerzego Stuhra. Niech posłuchają o jednym z najbardziej lubianych dziecięcych bohaterów na całym świecie. To kolejny tom opowiadający o mieszkającym we Francji chłopcu, który wraz z przyjaciółmi przeżywa fantastyczne przygody.

Twój smartfon na ekranie

Gdy już wybierzesz odpowiedni samochód i ruszysz w trasę, nie musisz martwić się, jeśli chwilę po odpaleniu auta zorientujesz się, że zapomniałaś sprawdzić, jaka pogoda jest nad morzem. SmartLink+ umożliwia wyświetlanie aplikacji Twojego smartfona na ekranie urządzenia Infotainment. Obsługuje standardy Apple CarPlay, Android Auto i MirrorLink, więc nie obawiaj się się, że Twój smartfon temu nie podoła. Chwilę po połączeniu się z samochodem masz na ekranie wszystkie ulubione aplikacje i jednym dotknięciem palca  sprawdzasz to, co Cię interesuje.

STRONA 1 z 2
REKLAMA