[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jedź jak swoim

Potrzebujesz samochodu okazjonalnie? Na zakupy czy szybki wypad z przyjaciółką? Škoda ma coś idealnego dla Ciebie.

Skoda mat.prasowe Skoda

Wyobrażałaś sobie kiedykolwiek, że do wynajęcia samochodu będziesz potrzebowała jedynie swojego smartfona? To tak proste, że aż trudno nam w to uwierzyć.

Škoda ruszyła właśnie w Warszawie z programem car sharingowym – pod nazwą omni kryje się usługa, dzięki której możesz wypożyczyć Škodę na krótką chwilę lub na dłuższy wypad z przyjaciółką po Polsce.

REKLAMA

Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon darmową aplikację Omni i po maksymalnie 5 minutach możesz już wsiąść do auta. W aplikacji widzisz aktualnie dostępne samochody – w zależności od Twoich potrzeb masz do wyboru różne modele Škody: od Citigo, którym bez problemu zaparkujesz w każdym centrum handlowym, przez większego Rapida, idealnego na weekendowy wyjazd z przyjaciółką do SPA, po przestronnego Kodiaqa, w którego bez problemu zapakujesz całą rodzinę i wyjedziesz na tygodniowe tournée po Polsce.

Wybrałaś już samochód? Dalej jest już tylko łatwiej.

Otwierasz auto za pomocą aplikacji i po prostu odjeżdżasz. Potrzebujesz zatankować? Paliwo masz wliczone w cenę – w aucie wraz z kluczykami czeka karta paliwowa. Gdy załatwiłaś już wszystkie swoje sprawy czy wróciłaś z urlopu, po prostu odstawiasz samochód w miejsce, z którego go wzięłaś, i zamykasz go za pomocą aplikacji. Chwilę później z Twojej karty pobierana jest opłata za przejechaną trasę. Więcej informacji na www.driveomni.pl.

Wsłuchaj się 

Stoisz w ogromnym korku do pracy, masz chwilę wolnego i nie wiesz, jak
zająć dzieciaki w podróży? Sparuj swojego smartfona ze Škodą i słuchaj!

Dla niej 

"Luz. I tak nie będę idealna" Tatiany Mindewicz- Puacz toidealny audiobook dla Ciebie, jeśli potrzebujesz motywacji w porannym korku. Znajdziesz tam porady, jak zbudować poczucie własnej wartości, będąc dorosłą już kobietą, o tym, jak odpuścić sobie to, na co nie masz wpływu, i zająć się tym, co możesz zmienić, by poczuć się lepiej.

Dla niego 

Biografi a „Michael Jordan. Życie” Rolanda Lazemby to obowiązkowa pozycjadla Twojego partnera. To kultowa biografi a króla koszykówki, powszechnie uznawana za najlepszą książkę o Jordanie, jaka kiedykolwiek się ukazała. To efekt niezliczonych rozmów z przyjaciółmi, kolegami z parkietu, członkami rodziny no i oczywiście z nim samym.

Dla najmłodszych

Najmłodszym polecamy „Najnowsze przygody Mikołajka” czytane przez samego Jerzego Stuhra. Niech posłuchają o jednym z najbardziej lubianych dziecięcych bohaterów na całym świecie. To kolejny tom opowiadający o mieszkającym we Francji chłopcu, który wraz z przyjaciółmi przeżywa fantastyczne przygody.

Twój smartfon na ekranie

Gdy już wybierzesz odpowiedni samochód i ruszysz w trasę, nie musisz martwić się, jeśli chwilę po odpaleniu auta zorientujesz się, że zapomniałaś sprawdzić, jaka pogoda jest nad morzem. SmartLink+ umożliwia wyświetlanie aplikacji Twojego smartfona na ekranie urządzenia Infotainment. Obsługuje standardy Apple CarPlay, Android Auto i MirrorLink, więc nie obawiaj się się, że Twój smartfon temu nie podoła. Chwilę po połączeniu się z samochodem masz na ekranie wszystkie ulubione aplikacje i jednym dotknięciem palca  sprawdzasz to, co Cię interesuje.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij