[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak zrobić dobre selfie: 3 sprawdzone patenty

Strzelić sobie selfie to żadna sztuka, ale zrobić dobre selfie – takie, na którym nie wyglądamy jak straszydła – to już wyższa szkoła jazdy. Te 3 wskazówki pomogą Ci zabłysnąć na Instagramie.

selfie, kobieta, zdjęcie Wyższa Szkoła Strzelania Selfiaków zaprasza na kurs!

Nim przejdziemy do 3 technicznych patentów, warto wspomnieć o makijażu. Niestety, takie czasy, że nasze smartfony robią teraz zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i, by ukryć niedoskonałości i nadać twarzy piękny wygląd, musimy się trochę bardziej postarać. Poznaj 7 błędów, jakie popełniamy najczęściej, robiąc makijaż i pozując do zdjęć.  A teraz czas na 3 patenty, które powinnaś wykorzystać. Wykorzystaj je, a zostaniesz królową selfie.

1. Odbij światło

REKLAMA

Aparaty w telefonach potrzebują dużo światła. Jeśli chcesz dobrze wyjść, musisz oświetlić twarz jak najlepiej. Jeśli światło oświetla tylko pół Twojej twarzy, np. przy świeczce albo lampce, skorzystaj z czegoś, co odbija światło, żeby doświetlić drugi policzek. Świetnie nada się kawałek aluminiowej folii spożywczej.

2. Włącz lampki

Wolisz poręczniejsze rozwiązania? Zaopatrz się w obudowę LuMee. Ta sprytna obudowa została wzbogacona o diody LED, które doświetlają twarz rozproszonym światłem, dzięki czemu zdjęcie wychodzi ostrzejsze i nie ma niekorzystnych cieni. Obudowa kosztuje około 50 dolarów. Sprawdź na www.lumee.com.

3. Użyj aparatu

Kto powiedział, że selfie można robić tylko telefonem? Jeśli chcesz mieć naprawdę dobre zdjęcie, zrób je... aparatem. Doskonale nada się do tego Olympus E-PL7, który zapewnia świetną jakość obrazu i dzięki odchylanemu ekranowi pozwala skadrować autoportret. Ma moduł Wi-Fi, więc szybko wrzucisz selfe do sieci. Cena: 2199 zł. 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij