[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak zrobić dobre selfie: 3 sprawdzone patenty

Strzelić sobie selfie to żadna sztuka, ale zrobić dobre selfie – takie, na którym nie wyglądamy jak straszydła – to już wyższa szkoła jazdy. Te 3 wskazówki pomogą Ci zabłysnąć na Instagramie.

selfie, kobieta, zdjęcie Wyższa Szkoła Strzelania Selfiaków zaprasza na kurs!

Nim przejdziemy do 3 technicznych patentów, warto wspomnieć o makijażu. Niestety, takie czasy, że nasze smartfony robią teraz zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i, by ukryć niedoskonałości i nadać twarzy piękny wygląd, musimy się trochę bardziej postarać. Poznaj 7 błędów, jakie popełniamy najczęściej, robiąc makijaż i pozując do zdjęć.  A teraz czas na 3 patenty, które powinnaś wykorzystać. Wykorzystaj je, a zostaniesz królową selfie.

1. Odbij światło

REKLAMA

Aparaty w telefonach potrzebują dużo światła. Jeśli chcesz dobrze wyjść, musisz oświetlić twarz jak najlepiej. Jeśli światło oświetla tylko pół Twojej twarzy, np. przy świeczce albo lampce, skorzystaj z czegoś, co odbija światło, żeby doświetlić drugi policzek. Świetnie nada się kawałek aluminiowej folii spożywczej.

2. Włącz lampki

Wolisz poręczniejsze rozwiązania? Zaopatrz się w obudowę LuMee. Ta sprytna obudowa została wzbogacona o diody LED, które doświetlają twarz rozproszonym światłem, dzięki czemu zdjęcie wychodzi ostrzejsze i nie ma niekorzystnych cieni. Obudowa kosztuje około 50 dolarów. Sprawdź na www.lumee.com.

3. Użyj aparatu

Kto powiedział, że selfie można robić tylko telefonem? Jeśli chcesz mieć naprawdę dobre zdjęcie, zrób je... aparatem. Doskonale nada się do tego Olympus E-PL7, który zapewnia świetną jakość obrazu i dzięki odchylanemu ekranowi pozwala skadrować autoportret. Ma moduł Wi-Fi, więc szybko wrzucisz selfe do sieci. Cena: 2199 zł. 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij