[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak wyprowadzka z domu pomaga odnaleźć pasję [historia Czytelniczki]

Wyprowadzka od rodziców to jedna z najlepszych rzeczy, jaka może Cię spotkać. Jedna z Was podzieliła się z nami historią o tym, jak wyprowadzka z domu pomogła jej odnaleźć pasję.

mieszkanie, dom, przeprowadzka fot. shutterstock.com

Paulina Kacprzak, współzałożycielka konferencji dla projektantów Element Talks, opowiada o tym, jak wyprowadzka z domu może pomóc odnaleźć pasję:

"Pochodzę z Lipowca, małej wsi na Mazurach, niedaleko Szczytna. Nauczycielka plastyki zachęciła mnie do spróbowania swoich sił w liceum plastycznym. Postanowiłam przenieść się do Warszawy i zamieszkałam w bursie.

REKLAMA

Początek był ciężki. Tęskniłam za przyjaciółmi, zaczęłam doceniać ciepłe obiady czy śniadania przygotowywane codziennie rano przez mamę. Polubiłam Warszawę, dopiero gdy przestałam co weekend wracać do domu – otworzyłam się na życie towarzyskie i kulturalne.

Potem przyszła przeprowadzka do Poznania na Uniwersytet Artystyczny. Już wiedziałam, czego oczekuję od studiów, od miasta i bardzo szybko się odnalazłam. Na trzecim roku wpadłyśmy z koleżanką na pomysł zorganizowania konferencji dla projektantów. Chciałyśmy, aby ludzie, których podziwiamy, doradzili nam i naszym kolegom, jak współpracować z klientem, negocjować umowy czy zdobyć dobrą pracę w zawodzie. Mieliśmy 50 miejsc a zgłosiło się… 800 chętnych.

Dziś Element Talks to międzynarodowa konferencja na ponad 2 tys. uczestników. Założyłyśmy firmę, zatrudniamy kolejnych pracowników. I znów mieszkam w Warszawie, w centrum miasta – tym razem ze znajomą w wynajętym mieszkaniu. A biuro mam dosłownie pod oknem".

Wiemy z własnego doświadczenia, że współlokatorzy bywają uciążliwi. Dlatego stworzyliśmy zasady dobrego współżycia, czyli kilka wskazówek, jak mieszkać razem bez kłótni i problemów. Bo nawet naukowcy potwierdzają, że wyprowadzka od rodziców wyjdzie Ci tylko na dobre.

A jak Wam wyprowadzka od rodziców zmieniła życie? Czekamy na Wasze wypowiedzi w komentarzach!

WH 01-02/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij