[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak przygotować imprezę [karnawałowy poradnik]

Cały świat będzie wirował, bo z naszymi patentami zorganizujesz najlepszą domówkę w mieście! Zobacz pomysły na przekąski, najprostszy sposób na dekoracje i kilka patentów na udaną imprezę.

impreza domówka Tańcz i wino pij! (fot. shutterstock.com)

Na dobry początek

Zrób listę gości. 8 osób to rozsądna liczba (no chyba że masz w planach naprawdę grubą bibę). Nie zapraszaj zbyt wielu osób pracujących w tym samym miejscu, bo wieczór upłynie pod znakiem biurowych opowieści. Jeśli jednak chciałabyś zaprzyjaźnić się z kimś z pracy, domówka jest dobry m pomysłem.

Rozkład jazdy

Nim do drzwi zapukają pierwsi goście, wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik. Z naszym planem Przygotowania pójdą jak z płatka, a Ty otrzymasz tytuł Gospodyni Roku.

REKLAMA

3 tygodnie wcześniej

  • Wybierz datę i zaproś gości.

2 tygodnie wcześniej

  • Zaopatrz się w wino lub inne alkohole.

Tydzień wcześniej

  • Przygotuj menu i kup produkty, które się nie psują.

Dzień przed

  • Kup pozostałe produkty. Wybierz stylówkę.

Dzień imprezy

  • Przygotuj nakrycie stołu (zerknij na pomysł poniżej). Przyrządź przekąski.

2-3 godziny przed imprezą

  • Schłodź alkohol, przygotuj resztę jedzenia. Na koniec wskocz w kieckę i zrób makijaż. Ten wieczór należy do Ciebie!

4 pomysły na przekąski z całego świata

Paluszki i krakersy? Nie na naszej zmianie! Zebraliśmy kilka pomysłów na imprezowe przekąski z całego świata. Zrobisz je łatwo, szybko i przyjemnie. Zobacz też niskokaloryczne przekąski na imprezę.

1. Powiew Francji

Deska serów: Pokrój na kawałki różne rodzaje sera (pleśniowy, niebieski, kozi). Nie zapomnij też dorzucić na talerzyku winogrona i gruszki.

2. Po poznańsku

Gzik: Na ugotowane w mundurkach ziemniaki (ekhm, pyry!) nałóż odrobinę twarogu doprawionego pieprzem, solą i czosnkiem. Posyp szczypiorkiem.

3. Italiano

Zimowa bruschetta: Grzanki z pełnoziarnistego pieczywa posmaruj roztartym czosnkiem. Na wierzchu ponakładaj suszone pomidory pokrojone w paski i odrobinę fety w kostkach. Udekoruj listkami bazylii.

4. Viva Mexico!

Guacamole: 1/2 awokado, 1/2 pomidora, ząbek czosnku i odrobinę soku z limonki wrzuć do blendera. Bzzzyk i gotowe. Podawaj z nachosami.

Pomysł na dekoracje

Wyczaruj klimatyczny nastrój za pomocą dekoracji. Świeczniki ze zużytych butelek po winie to stylowy i niskobudżetowy dodatek.

Koncert życzeń

Potrzebujesz imprezowej playlisty , inaczej zabawa skończy się na przełączaniu co 30 sekund kolejnej piosenki i kłótni o stanowisko DJ-a. Przygotuj zawczasu listę z kawałkami, które podobają się nie tylko Tobie, ale przypadną do gustu także gościom.

Możesz skorzystać z YouTu be’a, ale monitor postaw poza zasięgiem wzroku, bo rozprasza jak telewizor u cioci na imieninach. Możesz też zerknąć na imprezową playlistę redakcji WH.

WH 01-02

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij