Horoskop dla aktywnych dziewczyn - sierpień

Co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w tym miesiącu? Sprawdź horoskop na sierpień.

horoskop fot. shutterstock.com

W sierpniu wszyscy uświadamiamy sobie, że wakacje powoli się kończą i chcemy jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę. Pełnia Księżyca w Wodniku, która nastąpi 22 sierpnia, zachęca do spędzenia czasu z przyjaciółmi, wypróbowania nowych letnich aktywności (czy ktoś tu wspominał o surfingu?) i po prostu cieszenia się życiem. Kiedy Słońce przejdzie do Panny, poczujesz potrzebę uporządkowania swojego życia w różnych sferach: zawodowej, uczuciowej, ale i fitnessowej. Tymczasem Mars spędzi cały miesiąc w zorientowanej na pracę Pannie, dając ci mnóstwo energii do działania, niezależnie od tego, czy chodzi o wypróbowanie nowego planu treningowego czy przygotowania świetnej prezentacji w pracy. Sprawdź, co jeszcze czeka Twój znak zodiaku w tym miesiącu.

horoskop baran fot. shutterstock.com

BARAN

(21 MARCA – 19 KWIETNIA)

Baranie, życie polega na równowadze i w tym miesiącu mocno to odczujesz. To wszystko dzięki Marsowi, który zmotywuje Cię zarówno do ciężkiej pracy, jak i dobrej zabawy. W sierpniu wszechświat będzie wysyłał Ci solidne wibracje treningowe, ale jednocześnie będziesz bardzo pewna siebie i zadowolona z tego, jak wyglądasz. Może to dobry moment na ćwiczenia z kettlebellem? Nie odpuszczaj treningów póki czujesz się zmotywowana, bo pełnia Księżyca 22 sierpnia będzie skłaniać Cię do przejścia w tryb relaksu z przyjaciółmi. W sferze miłosnej, dzięki działaniu Wenus, od połowy sierpnia czekają cię silne przeżycia: nowy romans a może oświadczyny?

horoskop byk fot. shutterstock.com

BYK

(20 KWIETNIA – 20 MAJA)

Drogi Byku, choć nie masz natury ryzykanta, to w tym miesiącu dzięki ruchom Urana i Merkurego poczujesz chęć do zmian lub spróbowania czegoś nowego. Może to dobry czas, by wskoczyć na deskę i spróbować łapać fale na Półwyspie Helskim lub wypróbować inny z proponowanych przez nas sportów wodnych? Jesteś gotowa na zmiany w różnych strefach życia: od treningowej rutyny po remont mieszkania. Czy to będą zmiany na lepsze? Tego nigdy nie wiadomo. Kiedy Wenus wejdzie w znak Wagi 16 sierpnia, będziesz chciała poświęcić więcej czasu na relaks. Wybierz się wtedy na zajęcia jogi na świeżym powietrzu.

horoskop bliźnięta fot. shutterstock.com

BLIŹNIĘTA

(21 MAJA – 20 CZERWCA)

Bliźniaku, przed Tobą wspaniały miesiąc, który skończy się dla Ciebie osiągnięciem jakiegoś celu. Nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze w prawie każdym aspekcie życia. Wykorzystaj ten czas, by wyznaczyć sobie nowe treningowe cele i krok po kroku je realizuj, bo są duże szanse, że uda Ci się je osiągnąć. Może to dobry moment na trening plyometryczny?

horoskop rak fot. shutterstock.com

RAK

(21 CZERWCA – 22 LIPCA)

Nów Księżyca 8 sierpnia to dobry moment na podejmowanie decyzji dotyczących finansów i szukania okazji do powiększania budżetu. To także okres, w którym Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie, dzięki czemu poczujesz siłę, by zawalczyć o to, na co zasługujesz. Sierpień to idealny czas, by poprosić w końcu szefa o podwyżkę. Działaj, Raku! A gdy już zdobędziesz zastrzyk gotówki, rozejrzyj się może za nowym sprzętem fitnessowym? Podobno nic nie motywuje do treningów tak, jak nowa para butów, nowiutkie legginsy sportowe czy zegarek.

horoskop lew fot. shutterstock.com

LEW

(23 LIPCA–22 SIERPNIA)

Czego naprawdę chcesz od życia, Lwie? Księżyc w nowiu 8 sierpnia zmusi Cię do głębszych przemyśleń, autorefleksji i ponownego zaangażowania się w dążenie do tego, co jest dla Ciebie ważne. W kwestii fitnessu znajdź nowy plan treningowy lub trenera, który opracuje go dla Ciebie. Możesz też wypróbować nasz kompleksowy plan treningowy 100 dni i nowa Ty. Pełnia Księżyca 22 sierpnia będzie zwieńczeniem procesu trwającego od połowy lutego. Pamiętasz, co wtedy wydarzyło się w Twoim życiu?

horoskop panna fot. shutterstock.com

PANNA

(23 SIERPNIA – 22 WRZEŚNIA

Przez pierwszą połowę miesiąca Wenus przebywa w Twoim znaku, popychając Cię do sięgnięcia po to, czego chcesz. Ta zdeterminowana atmosfera będzie towarzyszyć Ci wszędzie, od pracy po treningi, więc wykorzystaj tę energię do wyznaczenia sobie ambitnych celów fitnessowych, zawodowych i życiowych. Konsekwencja w ich realizowaniu opłaci się w przyszłym roku. Z drugiej strony sierpień upłynie Ci pod znakiem zdezorientowania zarówno Twoimi uczuciami, jak i działaniami innych. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Możesz zacząć od prowadzenia dziennika.

horoskop waga fot. shutterstock.com

WAGA

(23 WRZEŚNIA – 22 PAŹDZIERNIKA)

Codzienne obowiązki sprawiają, że możesz zapomnieć o swojej kreatywnej stronie, Wago. Dlatego w tym miesiącu skup się na aktywnościach, których nigdy nie spróbowałaś: wybierz się na wycieczkę do muzeum lub zapisz na lekcje gry na gitarze. Jeśli chodzi o treningi - odłóż na bok hantle i spróbuj dyscypliny, która pozwala na odrobinę artyzmu, np. pole dance lub aerial silk. Zajęcia grupowe będą dodatkowo działały na Twoją korzyść, gdyż poczujesz się lepiej, działając w grupie. Dobrze czasem spróbować czegoś innego. Wenus wkroczy w Twój znak 16 sierpnia, wysyłając w Twoją stronę moc dobrych wibracji. Pojawią się nowe okazje, a może i nowy romans...

horoskop skorpion fot. shutterstock.com

SKORPION

(23 PAŹDZIERNIKA – 21 LISTOPADA)

Jeśli czeka Cię ważna decyzja dotycząca pracy lub życia prywatnego, poczekaj z jej podjęciem do nowiu Księżyca 8 sierpnia. W okolicach 11 sierpnia powinnaś podjąć decyzję, która finalnie okaże się dla Ciebie najkorzystniejsza. Z kolei około 22 sierpnia, gdy nastąpi pełnia Księżyca, czekają Cię nowe okazje i wyzwania. Być może koleżanka zaproponuje wspólny wypad w góry lub kurs aerial jogi? Skorpiony to ambitne znaki zodiakalne, więc nie musimy Cię namawiać do podjęcia wyzwania, które los postawi na Twojej drodze, prawda?

horoskop strzelec fot. shutterstock.com

STRZELEC

(22 LISTOPADA – 21 GRUDNIA)

Strzelcu, sierpień to dla Ciebie miesiąc podróży, dlatego poświęć trochę czasu, aby usiąść i zaplanować ten wymarzony trip, o którym rozmyślasz od dawna. To też dobry czas na wędrówki w głąb siebie, a w tym pomoże Ci medytacja lub trening oddechowy.

horoskop koziorożec fot. shutterstock.com

KOZIOROŻEC

(22 GRUDNIA-19 STYCZNIA)

W sierpniu ruchy Słońca nie będą dla Ciebie łaskawe w kwestiach finansowych. Kontrola budżetu i przyjrzenie się własnym finansom może mieć ogromny wpływ na Twoje szczęście. Np. karnet na siłownię to dobrze wydane pieniądze, ale tylko pod warunkiem, że z niego korzystasz, dlatego podejdź do sprawy finansów szczerze, a nie życzeniowo. Jeśli musisz oszczędzać, pamiętaj, że dobrze opracowany domowy trening może być dla Ciebie równie efektywny co ten odbyty w klubie fitness. Zacznij kontrolować swoje wydatki już teraz, a pełnia Księżyca 22 sierpnia będzie momentem, w którym opanujesz domowy budżet i w końcu będziesz wiedziała, w których obszarach czas się ograniczyć, żeby pozwolić sobie na wydatki w innych sferach.

horoskop wodnik fot. shutterstock.com

WODNIK

(20 STYCZNIA – 18 LUTEGO)

Wodniku, ten miesiąc będzie wypełniony zabawą i spotkaniami towarzyskimi, ale też wydarzy się coś znaczącego w sferze miłosnej. Trwający od połowy lutego sześciomiesięczny cykl powoli dobiega końca, więc szykuj się na zakończenie relacji zawiązanej w tamtym okresie lub poważniejszych deklaracji. Pełnia Księżyca w Wodniku 22 sierpnia może się okazać dla Ciebie przełomowa. Napięty harmonogram może sprawić, że zabraknie Ci czasu na wizyty w fitness klubie, ale na 10-minutowy trening z rana powinnaś wygospodarować chwilę.

horoskop ryby fot. shutterstock.com

RYBY

(19 LUTEGO–20 MARCA)

Księżyc w nowiu 8 sierpnia wyzwoli Twoje wewnętrzne dziecko. Więc pluskaj się w basenie, skacz na trampolinie i po prostu baw się dobrze. O to właśnie chodzi w życiu. Sierpień to też dla Ciebie moment na rozważania dotyczące pracy. Czy czujesz, że zajmujesz się tym, co lubisz? Jeśli nie, wiesz, co robić. Pełnia Księżyca 22 sierpnia sprawi, że ​​zechcesz po prostu odpocząć. Zamiast katować się na treningach, poświęć wtedy więcej czasu na relaks. Weź leżak, dobrą książkę, polecany krem przeciwsłoneczny i po prostu odpocznij na świeżym powietrzu. Twoja forma na tym nie straci, bo regeneracja to także element aktywnego stylu życia.

REKLAMA