Hiszpański temperament

Nowe Seat Ibiza oraz Arona zachwycają designem i onieśmielają technologią. Jesteś gotowa wyruszyć w stylową podróż?

Hiszpański temperament Fot. SEAT
MIEJSKA ENERGIA Jeśli szukasz kompana do miasta, Seat Ibiza jest właśnie dla Ciebie.Idealnie poradzi sobie w labiryntach wąskich uliczek.

Dwa modele Seata – Ibiza i Arona – przeszły kurację odmładzającą. Zyskały na urodzie, są dużo bardziej bezpieczne i dopasowane do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki liftingowi wyraźnie nabrały temperamentu. Odświeżony design Ibizy podkreślają nowe pełne światła LED oraz cała gama oryginalnych wzorów felg. Projektanci zadbali, by wyrazisty charakter miejskiego hatchbacka nadal wzbudzał ogromne emocje. Szyku zadają detale, jak oznaczenie modelu inspirowane odręcznym pismem na tylnej pokrywie bagażnika.

NASZPIKOWANA SYSTEMAMIFot. SEAT
NASZPIKOWANA SYSTEMAMI Na pokładzie nowej Ibizy jest wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. aktywny tempomat czy Lane Assist.

Najwięcej zmian znajdziemy jednak w środku. Wnętrza Ibizy i Arony zyskały nowe podświetlenie ambiente w technologii LED oraz przeprojektowane podświetlane wloty powietrza. Nowy design deski rozdzielczej w obu modelach zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do funkcji samochodów. Na uwagę zasługuje również odświeżony system multimedialny z aktywowanymi głosowo usługami – wystarczy, że zawołasz "Hola-Hola!".

BOGATE WNĘTRZEFot. SEAT
BOGATE WNĘTRZE Arona wyróżnia się nowym podświetleniem LED czy przeprojektowanymi podświetlanymi wlotami powietrza.

Jeśli zdarza Ci się zjechać z asfaltu i potrzebujesz SUV-a, który sprawdzi się również poza miastem – jesteś we właściwym miejscu. Nowa Arona zyskała bardziej agresywną i dynamiczną sylwetkę, szczególnie widoczną w wersji Xperience. Odświeżono maskę, przeprojektowano zderzaki oraz zmieniono kształt lamp przeciwmgłowych, a z tyłu zamontowano nowy spoiler. Życie w podróży  ułatwi Ci aktywny tempomat, który pozwala na bezpieczną podróż w trasie w trybie półautonomicznym czy asystent pasa ruchu Lane Assist, system monitorowania martwego pola oraz system rozpoznawania znaków drogowych. Decyzja należy do ciebie – idealna do miasta, dynamiczna Ibiza czy pakowna i gotowa na podbój bezdroży Arona.

NA OFFROAD I DO MIASTAFot. SEAT
NA OFFROAD I DO MIASTA Seat Arona to samochód do zadań specjalnych. Nawet zapakowany poroletę podjedzie pod każdą górę i każdy krawężnik.
Zobacz również: