Głośnik JBL Charge 5 [sprzęt miesiąca]

Energię do treningu można czerpać nie tylko z węgli. Ty doładuj się muzyką, a głośnik doładuje Twój telefon.

JBL Charge 5 fot. materiał prasowy

Ekspertka - Joanna Dudzińska

Redaktor Women's Health i Runner's World sprawdza dla Was wszystkie fit trendy.

JBL Charge 5

Głośnik JBL zyskał status klasyka, a właśnie premierę miała jego nowa odsłona – JBL Charge 5. O jego sukcesie decyduje nie tylko świetne brzmienie, ale też fakt, że jest poręczny, odporny na zachlapania i pył, a wbudowana bardzo pojemna bateria wystarcza nawet na 20 godzin grania. Jeżeli nie planujesz całonocnej imprezy, jego energią możesz śmiało obdzielić swój telefon – ma opcję doładowania sprzętu w trakcie słuchania muzyki. Wodoodporny głośnik z power bankiem JBL Charge 5 daje możliwość przeprowadzenia treningu fitness albo sesji jogi w outdoorze z treningową czy medytacyjną playlistą bez słuchawek w uszach i w grupie (nie polecamy jednak narzucania swojej playlisty sąsiadom, innym użytkownikom parków, lasów czy plaż). Dostępny jest aż w dziewięciu wariantach kolorystycznych.

Cena: 799 zł; jbl.com

Philips A7306fot. materiał prasowy

Philips A7306

Philips A7306 to bezprzewodowe słuchawki douszne z wbudowanym czujnikiem tętna. Ładujące etui ma funkcję automatycznego czyszczenia światłem UV.

Cena: 819,99 zł; philips.com/sound

Mi True 2Sfot. materiał prasowy

Mi True 2S

Słuchawki Mi True 2S ogłaszają koniec zakłóceń: technologia redukcji szumów otoczenia i rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości.

Cena: 299 zł; mi-home.pl

Fresh n Rebel Code ANCfot. materiał prasowy

Fresh n Rebel Code ANC

Fresh n Rebel Code ANC są lekkie (220 g), miękkie i dbają o komfortowe dopasowanie. Aktywna redukcja szumów odcina od niechcianych dźwięków. Są składane.

Cena: 450 zł; freshnrebel.com

REKLAMA