Georgina Rodriguez wspiera walkę z koronawirusem razem z polską aplikacją LESS_

Partnerka Cristiano Ronaldo przyłączyła się do akcji #lessforhospitals.

Georgina Rodriguez fot. East News

LESS_ to polska aplikacja, która promuje działania proekologiczne. Marka namawia do tego, by  nieużywanie ubrania, które zalegają w szafie, puszczać w obieg. Działanie appki jest banalnie proste - wystarczy zrobić zdjęcie i wystawić ubranie na sprzedaż w formie „kup teraz” lub na licytację. Po sprzedaniu cała kwota trafia na twoje konto. To świetne rozwiązanie, jeśli na co dzień starasz się chronić planetę i żyć w duchu minimalizmu, a półki w Twojej szafie błagają o litość.

W związku ze światową pandemią, LESS_ podjęło działania, które mają na celu wsparcie medyków i szpitali w walce z koronawirusem. W ramach akcji #lessforhospitals, marka zdecydowała się dorzucać do puli darowizny złotówkę za każdą osobę, która do niej dołączy. By ją wesprzeć wystarczy:

  1. Posiadać konto w aplikacji LESS_   
  2. Wystawić na sprzedaż co najmniej jedną rzecz   
  3. Zrobić screena swojego profilu użytkownika    
  4. Udostępnić go na swoim profilu w mediach społecznościowych (na Facebooku lub Instagramie z #lessforhospitals oraz oznaczeniem @less_app).   

Pomocy udzielić możesz również biorąc udział w aukcjach charytatywnych organizowanych przez znane osoby. Do akcji dołączyli już m.in. Robert Lewandowski, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Sandra Kubicka i Anna Karwan. Wszyscy wystawili na sprzedaż swoje ubrania, a kwota uzyskana z ich sprzedaży zasiliła zbiórkę.

Wszystko wskazuje na to, że całe przedsięwzięcie zyskało należny rozgłos i rozmach. LESS_ ogłosiło, że ich działania postanowiła wesprzeć również Georgina Rodriguez - życiowa partnerka jednego z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo. Warto wspomnieć, że Georgina pojawiła się na okładce hiszpańskiego wydania Women’s Health.

W aplikacji pojawiło się już jej konto oraz pierwsza aukcja, na której wylicytować można koszulkę CR7 z autografem. Jeśli jesteś entuazjastką piłki nożnej albo chcesz sprawić niepowtarzalny prezent swojemu ukochanemu lub tacie (przypominamy, że Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami!), wspierając przy okazji piękną akcję, zajrzyj i dorzuć coś od siebie.

Kolejne aukcje Georginy będą pojawiać się na jej profilu do 20 maja. Wśród nich znajdzie się między innymi sukienka, w której gwiazda wystąpiła na czerwonym dywanie. 

Więcej informacji znajdziesz na instagramowym profilu LESS_.

REKLAMA