Garmin fēnix 6S Pro Solar

Zegarki ładowane energią słoneczną pozwalają robić to, co uwielbiasz, jeszcze dłużej.

Producent

To urządzenia stworzone do liczenia czasu, a pozwalają zapomnieć o kontrolowaniu go, gdy oddajesz się swoim ulubionym aktywnościom. Linia Solar outdoorowych smartwatchy Garmin (Instinct, fēnix 6 i 6S oraz tactix Delta) to zegarki z soczewką Power Glass, co przy odpowiedniej ekspozycji na słońce i w połączeniu z funkcją zarządzania zużyciem baterii pozwala na korzystanie z nich tygodniami (w zależności od modelu – 10 do 50 dni) bez konieczności podłączania do ładowarki. Smartwatche dają dostęp do nawigacji (kolorowych map), bogatych funkcji treningowych, muzyki z serwisów streamingowych, danych o śnie i płatności zbliżeniowych.

Garmin fēnix 6S Pro Solar cena: 849,99 €, garmin.com

Producent

Słuchawki Aftershokz Xtrainerz

Pokonywanie basenów jest łatwiejsze w rytmie ulubionych kawałków. Wodoszczelne słuchawki MP3 Xtrainerz z technologią przewodnictwa kostnego nie zatykają uszu.

Aftershokz, 699 zł

ZOBACZ TEŻ: 7 gadżetów, które ułatwią Ci życie

Producent

Buty New Balance FuelCellTC

Kiedy będziesz mogła w końcu wystartować, to biegnij po życiówkę. FuelCellTC z karbonową płytką pomagają zwiększyć dynamikę kroku. Szybkość i wygoda na długim dystansie.

New Balance, 829,99 zł

Producent

Głośnik JBL Flip 5 Eco

Fitness w plenerze? Głośnik Flip 5 Eco jest odporny na letnie przygody i ulewy, akumulator starcza na 12 h muzyki. W 90% wykonany jest z odzyskanych tworzyw sztucznych.

JBL, 569 zł

ZOBACZ TEŻ: Przydatne aplikacje na telefon [przegląd]

Zobacz również:
REKLAMA