[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Dopasuj auto do osobowości

Samochody kupujemy oczami – to fakt niezaprzeczalny. Zwłaszcza my, kobiety, zwracamy szczególną uwagę na kolor, sylwetkę, stylistykę, a przy tym funkcjonalność wnętrza.

Skoda

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, chcemy, żeby każdy ciuch był oryginalny i wyróżniał nas na ulicy. Każda z nas codziennie rano mozolnie wykonuje perfekcyjny makijaż i dobiera idealny outfit. Powiedzenie: „Jak cię widzą, tak cię piszą” nie powstało przez przypadek.

Kobiety, które nie traktują swojego auta jak zwykłego środka transportu, który ma za zadanie jedynie przewieźć je z punktu A do punktu B, zwracają większą uwagę, jakim samochodem jeżdżą. Jest dla nich wówczas kropką nad i, jak odpowiednio dobrana torebka i buty do małej czarnej przed ważną kolacją.

REKLAMA

Wzięłyśmy pod lupę Skodę Rapid Spaceback nie bez powodu. Zdecydowanie podczas konfigurowania tego samochodu może ponieść fantazja. Długa lista lakierów w gamie pozwala odrobinę zaszaleć i wybrać żywsze barwy. Zielony, czerwony czy niebieski, a do tego opcjonalny, czarny, panoramiczny dach z wydłużoną tylną szybą.

Efekt? Widoczny na zdjęciu powyżej. Naszym zdaniem rzuca się w oczy, ale, co ważniejsze, nie razi. Gwarantujemy: nie przejedziesz przez miasto niezauważona.

Z każdej strony

Przyzwyczaiłyśmy się do urządzania domu, szafy, a nawet uzupełniania lodówki z poziomu kanapy w dużym pokoju. Teraz stworzysz tak auto.

Wersja wyposażenia. Popijając herbatę, możesz skonfigurować swój samochód, zaczynając od wyposażenia.

Kolor nadwozia. Do wyboru, do koloru. Efekt można zobaczyć z każdej strony dzięki widokowi 360 stopni.

Dodatki. W każdym stroju pełnią ważną rolę. Tak samo jest w samochodzie. Dodatkowe siatki, uchwyty, listwy ograniczające na zakupy. Można też umilić sobie podróżowanie, dokupując tempomat czy czujniki parkowania. Dzieciakom uchylić nieba i wyposażyć auto w dach panoramiczny (chociaż na chwilę odwrócisz ich uwagę). Opcji doposażenia auta jest mnóstwo.

rys. Mirek Łuckoś

Was dwoje na pokładzie

Prowadzenie samochodu w ciąży nie musi łączyć się jedynie z wizją wbijających się w ciało, niewygodnych pasów i mdłości. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad.

1. Dobrze założony pas nie stanowi zagrożenia dla matki i dziecka. Jego część biodrowa powinna opierać się na kościach miednicy, a część barkowa znajdować się między piersiami.

2. Przypomnij swojemu mężczyźnie o sprawdzeniu stanu filtra kabinowego i odgrzybieniu klimatyzacji. Dodatkowo woź ze sobą butelkę z wodą (koniecznie umieść ją w uchwycie).

Spodziewasz się potomka? Sprawdź, jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży. Przeczytaj też, co Kasia Bujakiewicz powiedziała nam o podróżowaniu autem z dzieckiem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij