Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia? Znamy odpowiedź

Jest 2018 - widziałyśmy już chyba wszystko, a Kim Kardashian naprawdę przesunęła granice prywatności i intymności o jakiś rok świetlny. Ale przecież nie jest jedyną gwiazdą, która chce się podzielić ze światem wszystkim, co ma najlepszego.

selfie nago fot. shutterstock

Jedne robiły to dla zabawy, inne po to, żeby udowodnić, że jeszcze mają co pokazać, a taka, dajmy na to Justyna Żyła, po to, żeby swojemu zdradliwemu mężowi skoczkowi pokazać, co stracił, odchodząc od niej, do innej. Jedno jest pewne, nie możesz pokazać się ot tak sobie, bo po prostu lubisz. Za tym powinien stać ważny powód. I żeby nie było, nie mamy nic przeciwko nagim sesjom, ale bawi nas niezmiernie dorabianie do tego ideologii.

1. Halle Berry

Potrzebowała czasu, aby poczuć się komfortowo ze swoją seksualnością. W 2010 roku powiedziała Vogue w wywiadzie: "Powoli zaczynam się czuć pewnie w swojej nagości i jeśli świat nie będzie mnie za to prześladował, będę robiła nagie zdjęcia każdego dnia".

 

2. Miley Cyrus

Dla Miley nagość jest częścią jej autoekspresji nie ma zamiaru pozwalać nikomu na to, aby ją zawstydzał "Naprawdę, nie robię tajemnicy z tego, jak wyglądam nago" - powiedziała Marie Claire w 2015 roku. "Chcesz zhakować moje konto internetowe? Nie znajdziesz tam niczego, co bym chciała ukryć."

3. Sia

Piosenkarka Sia przeżyła poważną inwazję na jej prywatność i pokazała wszystkim środkowy palec. "Ktoś najwyraźniej próbuje sprzedać moje nagie zdjęcia moim fanom. Możesz zaoszczędzić kasę, masz je tu za darmo, codziennie jest Boże Narodzenie!" - tak napisała udostępniając zdjęcie swojej tylnej ciała, trolle nie zarobią.

4. Kim Kardashian West

Niektórzy celebryci udostępniając nagie zdjęcie twierdzą, że to przejaw pewności siebie. Kim powiedziała Harper's Bazaar w 2016 roku, że to jej sposób, aby pokazać siłę.

5. Celine Dion

Celine Dion niedbale wrzuciła swoje nagie fotki na Instagram Vogue, aby pokazać, że wiek jest nieistotny. Jej fani zareagowali uprzejmie, pisząc, że piękno nie ma wieku.

6. Ariana Grande

"Uważam, że kobiety i mężczyźni powinni być traktowani z takim samym szacunkiem, nawet jak pozują nago w wieku 96 lat."

7. Ashley Graham

"Mówili mi: "jesteś gruba", "jesteś brzydka" lub "nie jesteś wystarczająco dobra" i długo myślałam, że to normalne, i że trzeba dopasować się do tych standardów". Tak Ashley Graham powiedziała Tracee Ellis Ross w wywiadzie dla V Magazine. "Myślę, że osiągnęłam dno około 18 roku życia. Nienawidziłam siebie i powiedziałam mamie, że wracam do domu. A ona powiedziała mi, nie rób tego, nieważne, co ludzie myślą o Twoim ciele. Rób to, co kochasz, bo twoja postawa może zmienić czyjeś życie."

8. Emily Rajatakowski

"Pewne kobiety, bez względu na wszystko, są bardziej napiętnowane niż faceci" - powiedziała w ubiegłym roku Emily w Love Magazine. "Po pokazaniu się w nagiej sesji zostałam wtłoczona do przegródki z napisem wulgarna." To pokazuje prawdę o naszej kulturze, nie akceptujemy kobiet, które pokazują się nago. kobiet w kulturze, jeśli pokazują swoje ciała, są wulgarne,

9. Ciara

Ciara podzieliła się sporą ilością oszałamiających buduarowych zdjęć. "Siła polega na wolności słowa i wolności pokazywania swojego ciała" - powiedziała w grudniu 2017 w Love Magazine.

10. Lena Dunham

Jej nagość była naturalną częścią serialu HBO Girls. Lena swobodnie pokazywała swoje ciało dalekie od standardów przyjętych w świecie modelek i była to rewolucja. Lena: Jeśli nie jesteś w stanie mnie zaakceptować, to jest Twój problem i może powinieneś skorzystać z pomocy psychologa. "

11. Kourtney Kardashian

"Dla mnie nagość nie jest czymś, czego trzeba się wstydzić" - powiedziała Kourtney magazynowi DuJour, po tym, jak rozebrała się w ciąży, w sesji zdjęciowej. "Nie wstydzę sie swojego ciała. Jestem w swoim najlepszym wcieleniu, kiedy jestem w ciąży. To takie niesamowite uczucie, transformacja, przez którą przechodzi twoje ciało. Jest w tym coś tak mocnego i pięknego, a ja po prostu to akceptuję. "

12. Chelsea Handler

Aktorka komediowa wyjaśniła w Harper's Bazaar, dlaczego pokazała się nago: "Myślę, że nagość jest zabawna,jeśli tak to traktujesz. Moje zdjęcia były zabawne."

13. Amber Rose

Czasami nagość może występować w słusznej sprawie. Amber opublikowała swoje nagie zdjęcie, aby promować festiwal Bursztynowskiej Różdżki (festiwal skupiający się na podnoszeniu świadomości na temat niesprawiedliwości seksualnej i nierówności płci).

14. Sofia Vergara

Najpierw odrzuciła propozycję, aby pozować nago na okładkę Women's Health. Ale potem zmieniła zdanie. "Oto 45-latka, która potrafi pokazać swoje ciało. To jest dowód, że nie tylko młode dziewczyny mogą występować na okładkach."

 


ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy, które otwarcie mówią o tym, że są biseksualne.

REKLAMA