Uzależnienie od internetu: zrób test!

Uzależnienie od internetu to nie błahostka. Coraz więcej badań sugeruje, że stały dostęp do informacji, zmieniających się kolorów i dźwięków demoluje naszą psychikę. Sprawdź, czy Ty też jesteś uzależniona. 

komputer, laptop, kobieta, praca fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Poranek zaczynasz od przejrzenia swoich kont w mediach społecznościowych, potem poranna prasówka przed ekranem laptopa. Cały dzień nie odrywasz telefonu od rąk, bo ciągle ktoś przesyła Ci jakieś memy i śledzisz na bieżąco, co dzieje się na FB. Ze znajomymi nie wychodzisz na miasto, bo wolisz buszować po sieci. I tak jakoś się składa, że nie pamiętasz już kiedy ostatnio byłaś offline. 

REKLAMA

To o Tobie? Sprawdź, czy nie jesteś uzależniona. 

Rozpocznij QUIZ
Zobacz również:
Sprzęty, które przypominają narzędzia tortur. Niezrozumiały żargon i więcej niepisanych zasad etykiety niż w spa. Uczciwie trzeba przyznać, że siłownia nie zawsze jest przyjaznym i zachęcającym do wstąpienia środowiskiem. Jednocześnie jest jednym z najbardziej wartych regularnego odwiedzania miejsc. Dlatego tym miniprzewodnikiem po siłowni wyposażymy Cię w wiedzę i pewność, która pozwoli Ci poczuć się w klubie jak u siebie i zrozumieć, dlaczego masa ludzi czekała na ich ponowne otwarcie jak dzieci na wymarzone wakacje.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA