[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ciągle coś gubisz? [skuteczny sposób, jak szybko odnaleźć zgubę]

Wiadomo: najlepiej byłoby po prostu nigdy nic nie gubić. Niestety, rzeczy mają to do siebie, że lubią się zapodziewać. Spokojnie, podpowiemy Ci, jak szybko odzyskać zgubioną własność.

jak odzyskać zgubione rzeczy

Ciągle coś gubisz? Jeśli już do tego dochodzi, lepiej zobacz, jak szybko odzyskać swoją własność.

Przede wszystkim staraj się wrócić po własnych śladach. „Jeżeli jesteś w stanie przypomnieć sobie ostatnią sytuację, w której korzystałaś z danego przedmiotu, wiesz, gdzie zacząć poszukiwania” – mówi Michael Solomon.

REKLAMA

Najczęściej zagubiony obiekt jest w obrębie 50 centymetrów od wytypowanego przez Ciebie miejsca. Często przedmiot zlewa się z otoczeniem albo zostaje przypadkowo przykryty, ale o tym ze swojego doświadczenia pewnie już dobrze wiesz.

Ważniejsze jest coś innego – zachowanie spokoju. To normalne, że gdy znikają klucze od samochodu, robi się nerwowo. „Ale w panice nie możesz się skupić i zebrać myśli” – tłumaczy Solomon.

Dlatego uspokój oddech. Pomyśl, że rzecz, której szukasz, jest zagubiona, a nie zgubiona, po czym uważnie przeczesuj każdy centymetr. Wystarczy moment, a poczujesz wielką ulgę na widok swojego odnalezionego skarbu.

Wyjaśniliśmy już, jak szybko odzyskać zagubioną rzecz, ale wróćmy jeszcze może na chwilę do początku i zastanówmy się, jak ich po prostu nie gubić. Bo zamiast rozszerzać listę przedmiotów, które potrafią się schować, lepiej raz na zawsze skończyć z zapominaniem. Dlatego zobacz, jak nie gubić rzeczy [sprawdzone patenty od WH] oraz włącz do diety 35 produktów spożywczych, które poprawiają pamięć i koncentrację.

WH 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij