Billie Eilish nagrała piosenkę do nowego Bonda

Nastolatka została tym samym najmłodszą wokalistką w historii filmów o agencie 007.

epk.tv
fot. epk.tv

Kariera osiemnastoletniej Billie nie zwalnia tempa. Sukces wydanego w marcu albumu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" sprawił, że artystka jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych wokalistek na świecie. Najnowsze i - umówmy się - sensacyjne doniesienia tylko potwierdzają ten fakt.

Eilish, Billie Eilish

Dostać możliwość zaśpiewania piosenki, która będzie utworem przewodnim w najnowszym Bondzie to naprawdę duże wyróżnienie. Zaszczyt ten przypadał do tej pory m. in. takim tuzom muzyki, jak Tina Turner („Golden Eye”), Sheryl Crow („Tommorow Never Dies"), Madonna („Die Another Day") czy Adele („Skyfall").

O tym, że Billie dołączy do tego elitarnego grona dowiedzieliśmy się wczoraj z jej Instagramu.  

ZOBACZ TEŻ: Billie Eilish stworzyła własną kolekcję ubrań

Hipnotyczny głos Eilish zabrzmi w 25. części Bonda - „No Time To Die" (Nie czas umierać). Podobnie, jak w przypadku debiutanckiego albumu, wokalistka skomponowała utwór razem ze swoim bratem, Finneasem.

"To szalone pod każdym względem [...] James Bond jest najfajniejszą serią filmową jaka kiedykolwiek istniała. Cały czas jestem w szoku" - napisała Billie w oficjalnym oświadczeniu.

Premierę piosenki zapowiedziano na 2 kwietnia. Na razie nie wiemy, jak będzie brzmieć jej tytuł, ale gdy patrzymy wstecz, wniosek nasuwa się sam.

Nie czas umierać: fabuła, data premiery

Bond spędza emeryturę na słonecznej Jamajce. Błogi spokój przerywa mu stary przyjaciel, Felix Leite, który prosi o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Pozornie łatwa misja przeradza się w trudne wyzwanie, podczas którego 007 natrafia na nowego, śmiertelnie niebezpiecznego przeciwnika.

Za reżyserię 25. Bonda odpowiedzialny jest Cary Joji Fukunaga (Detektyw, Maniac). Najnowsza część serii jest prawdopodobnie ostatnią okazją obejrzenia w tej roli Daniela Craiga, który oficjalnie zapowiedział, że przechodzi na "bondową" emeryturę. Kim będzie jego następca - nie wiadomo.

Polska premiera filmu odbędzie się 3 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga zagra w kolejnym filmie. Szykuje się hit

REKLAMA