Anne Hathaway jest w drugiej ciąży. Aktorka pokazuje ciążowy brzuszek

Aktorka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Wspomniała też o swoich problemach z zajściem w ciążę i wsparła wszystkie osoby, które zmagają się z podobnymi trudnościami.

Anne Hathaway fot. Shutterstock.com

Gwiazda kultowego filmu "Diabeł ubiera się u Prady", młodzieżowej komedii "Pamiętnik księżniczki" (pamiętacie?) i musicalu "Les Misérables. Nędznicy" (za który swoją drogą została nagrodzona Oscarem dla najlepszej aktorki drugoplanowej), Anne Hathaway oraz jej mąż Adam Schulman spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka w środę podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym widać wyraźnie zarysowany brzuszek ciążowy i wielki, szczery uśmiech. Trzeba przyznać, że ciąża zdecydowanie jej służy.

W opisie pod zdjęciem aktorka ogłosiła, że brzuszek ciążowy to nie charakteryzacja filmowa, a dzidzia numer #2 jest w drodze. Anne wspomniała też, że jej droga do zajścia w ciążę nie była prosta. Gwiazda zmaga się z problemami z płodnością, dlatego zarówno pierwszą, jak i drugą ciążę poprzedzały intensywne starania i liczne próby. Aktorka dodała otuchy wszystkim, którzy zmagają się z podobnymi trudnościami. "Żarty na bok - chcę, by każdy, kto zmaga się z problemami z płodnością i zajściem w ciążę wiedział, że droga do żadnej z moich ciąż nie była prosta. Wysyłam Wam dużo miłości".

Anne nie zdradziła terminu porodu, ani informacji w którym miesiącu ciąży jest aktualnie. Nie znamy także płci bobasa.

Anne i Adam pobrali się w roku 2012, a ich pierwsze dziecko - syn Jonathan Rosebanks - 
przyszedł na świat w marcu 2016.

Pod postem pojawiło się już niemal 50 000 komentarzy z gratulacjami. Życzenia złożyły między innymi: Naomi Campbell, Bryce Dallas Howard oraz Sarah Paulson. Obserwatorzy dziękują jej również za słowa wsparcia.

My także gratulujemy przyszłym rodzicom oraz przyszłemu starszemu bratu i czekamy na kolejnego potencjalnego następcę tronu Genovii.

ZOBACZ TEŻ: Plotkara powraca! Gdzie i kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? oraz Mindhunter 2 - wszystko co wiemy [data premiery, ilość odcinków, obsada, fabuła]

REKLAMA