Adele zapowiedziała nową płytę na weselu przyjaciółki

Wyobraź to sobie: jest wesele, goście bawią się w najlepsze. Nagle na scenę wchodzi Adele, zdradza datę premiery nowej płyty, po czym zaczyna śpiewać „Rolling in the Deep”. Brzmi jak sen, wiemy, ale to wszystko wydarzyło się w zeszły weekend.

FaceToFace/REPORTER

Od premiery płyty „25”, która okazała się jednym z najczęściej kupowanych albumów w XXI. wieku, minęło prawie 5 lat. W tym czasie Adele zdążyła zagrać ponad 120 koncertów, zdobyć 8 prestiżowych nagród, wyjść za mąż i rozwieść się. 

Kolejne rozstanie, kolejna płyta?

Ci, którzy uważnie śledzą karierę piosenkarki, wiedzą, że inspiracją do napisania drugiego albumu („21”), z którego pochodzą przeboje, takie jak „Someone like You" i wspomniane wcześniej „Rolling in the Deep”, było rozstanie z chłopakiem. We wrześniu 2019 roku, gdy Adele złożyła dokumenty rozwodowe, portale plotkarskie rozgrzały się do czerwoności. Uważamy, że nagłówki w stylu „znowu ma o czym śpiewać” są co najmniej złośliwe, ale faktem jest, że kolejna płyta piosenkarki zbliża się wielkimi krokami. Premiera? Niemal równo rok po rozwodzie, we wrześniu.

Pierwsza zapowiedź

Powyższe nagranie pochodzi z wesela przyjaciółki Adele, Laury Dockrill, na którym piosenkarka była jednocześnie gościem i gwiazdą wieczoru. W pewnym momencie, w przerwie pomiędzy wykonywanymi utworami, Adele powiedziała -  „Spodziewajcie się mojego albumu we wrześniu (Expect my album in September)”. Nie dziwi nas entuzjastyczna reakcja publiczności, którą słychać w tle, bo to pierwsza oficjalna zapowiedź czwartej płyty artystki.

ZOBACZ TEŻ: Michelle Obama udostępniła swoją treningową playlistę

Nowy rok, nowa Adele

Nie wiadomo, kiedy usłyszymy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Adele. Póki co, możemy tylko podziwiać jej nową sylwetkę. Wokalistka schudła 23 kg (niektórzy twierdzą nawet, że więcej) m.in. dzięki specjalnej diecie, o której napisaliśmy w marcowym numerze WH. Jeśli jeszcze go nie masz, to koniecznie leć do kiosku.

A to fragment weselnego minikoncertu:

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga zagra w kolejnym filmie. Szykuje się hit


REKLAMA