Adele i Taylor Swift nagrały wspólną piosenkę?

Możliwe, że szykuje nam się jedna z najgłośniejszych kolaboracji ostatnich lat.

Taylor Swift i Adele fot. Instagram

Fani Adele i Taylor Swift szaleją ze szczęścia. Co prawda artystki jeszcze nie wspomniały oficjalnie o wspólnym utworze, ale w sieci pojawił się przeciek, który może zdradzać nadejście wielkiego przeboju.

Złamane serca

Internetowi „detektywi" natrafili w weekend na ekscytujące znalezisko: organizacja Society of European Stage Authors and Composer zarejestrowała utwór pt. Broken Hearts, którego autorkami są... Adele Laurie Blue Adkins i Taylor Alison Swift.

Najpopularniejsza teoria głosi, że piosenka Broken Hearts pojawi się na nadchodzącej reedycji płyty Taylor pt. Red. Nagrany po raz drugi album (z uwagi na problemy z prawami autorskimi wokalistki) ukaże się w sklepach 19 listopada 2021. 

Oczywiście Broken Hearts mógłby pojawić się równie dobrze na najnowszej płycie autorki Someone Like You, trzydziestotrzyletniej Adele. Nie raz słyszeliśmy, że materiał ukaże się jeszcze w tym roku, więc możliwe, że Broken Hearts to jeden z nadchodzących singli brytyjskiej wokalistki. 

Taylor Swift i Adelefot. Twitter

Źródło E! News twierdzi, że kolaboracja Taylor Swift i Adele to kolejny wymysł fanów, ale wydaje nam się, że coś musi być na rzeczy. Screeny ze strony SESAC (Society of European Stage Authors and Composer) to naprawdę mocny dowód (tym bardziej, że dane zdążyły już „cudownie" zniknąć ze strony). Mamy nadzieję, że to nie fake i że już niedługo usłyszymy wspólną piosenkę obu wokalistek.

Zobacz również:
REKLAMA