A Ty masz już wakacyjny numer Women's Health?

Już jest! Wakacyjny numer Women's Health z oszałamiającą Jen Selter na okładce już w sprzedaży. Tym razem skupiamy się na naszych pupach i zdradzamy sposoby na jędrne pośladki bez cellulitu. Zobacz, jak redaktor naczelna WH zachęca do lektury nowego numeru.

Jen Selter na okładce Women's Health

Pupkultura

Kiedy we wrześniu 2014 roku amerykański „Vogue” ogłosił początek ery dużych pup, liczba wstawienia implantów tamże wzrosła w USA o 98%. Kilka miesięcy wcześniej Jennifer Lopez nagrała słynny teledysk „Booty”, który w niedługim czasie został odtworzony 99 milionów razy. To i tak niewiele w porównaniu do 500 milionów odsłon utworu Meghan Trainor „All About Th at Bass” – ten dotarł na szczyty list przebojów w Stanach, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Danii. Pupiaste gwiazdy jak Kim Kardashian, Beyoncé czy Rihanna zaczęły pojawiać się na czerwonych dywanach w tzw. naked dress – opiętych sukienkach w kolorze skóry, zazwyczaj noszonych bez bielizny, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. A Instagram zalała fala belfie, czyli zdjęć robionych sobie od tyłu.

I o ile na początku wydawało się, że ta moda przeminie równie gwałtowanie, jak się pojawiła, to dzisiaj już wiemy, że pozycja pup w popkulturze się umacnia. Nie dalej jak dwa miesiące temu na Instagrame ukonstytuował się nowy trend w fotografii turystycznej: zdjęcia nagich tyłków na tle słynnych zabytków i pięknych krajobrazów. Jak widać, pupa zaczęła żyć własnym życiem, oderwała się od reszty ciała i resztek zdrowego rozsądku i rozpoczęła karierę solową.

Nie dość, że znowu zostałyśmy potraktowane instrumentalnie i rozczłonkowane, to jeszcze wmawia się nam, że to dla naszego dobra. Że w erze dużych pup chodzi o akceptację sylwetki w rozmiarze większym niż 36. Akurat! Nie wystarczy przytyć, żeby mieć tyłek jak J. Lo. Tłuszcz gromadzi się tam, gdzie dyktują mu geny, a nie nasze widzimisię. Zatem dziewczynom bez latynoskich korzeni zostaje harówa na siłowni. W tym celu sprowadziliśmy z Nowego Jorku największą specjalistkę od belfie – samą Jen Selter. Przyjechała do Europy specjalnie na sesję do WH i musimy przyznać, że jej tyłek robi wrażenie. Na dodatek jest naturalny. Sprawdziłyśmy.

Zatem jeżeli tego lata chcesz być trendy, znajdziesz tu porady z pierwszej ręki. Jeżeli, podobnie jak ja, czekasz na ogłoszenie nowej ery, to z naszym wakacyjnym numerem też nie będziesz się nudzić. Dużo słońca! 

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

REKLAMA