[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

A Ty masz już swoje marcowe Women's Health?

Na okładce marcowego WH wspaniała Magdalena Boczarska, a w środku cała masa porad, jak być jeszcze lepszą wersją siebie. Poza tym przygotowaliśmy specjalny dodatek o ciąży i dział "Oczyść umysł", w którym podpowiemy, jak zachować równowagę i nie przesadzić z dążeniem do perfekcji. Sprawdź.

Magdalena Boczarska na okładce Women's Health Magdalena Boczarska na okładce marcowego Women's Health.

Co za zdrowo, to niezdrowo

Mój kolega z pracy, redaktor od zdrowia, z wykształcenia filozof, twierdzi, że żyjemy w czasach ciałocentryzmu. I o ile powiedzenie „Ciało jest miarą wszechrzeczy” byłoby przesadą, to stwierdzenie, że zostało postawione w centrum uwagi już nie.

REKLAMA

Bo ciało urosło do rangi celebryty. Jest pokazywane, zachwalane, przeceniane, poprawiane i komentowane przy każdej okazji. Wygląd ciała zaczął więcej mówić o jego właścicielu niż przymioty ducha. Ciało zostało uznane za sygnał dla innych, kim jesteśmy, jacy jesteśmy i co zamierzamy osiągnąć.

Ustawiamy więc dzień pod trening, zaprzyjaźniamy się z aplikacją do liczenia kalorii i zaczynamy żyć w przeświadczeniu, że nareszcie panujemy nad swoim życiem. Ale to przeświadczenie jest złudne, bo bardzo szybko orientujemy się, że takie wypielęgnowane „ja” wcale nie chce być szczęśliwsze. Wyglądamy i czujemy się lepiej, ale nasz związek się nie poprawił, a przyjaciół nie przybyło. Gotowość do pracy nad sobą nie przekuła się w poczucie spełnienia.

Czego zabrakło w tym zdrowym scenariuszu? Równowagi. W trosce o równowagę stworzyliśmy dla Was nowy dział, który nazwaliśmy „Oczyść umysł” i w którym znajdziecie porady najlepszych psychologów i terapeutów, jak skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu.

Historia Moniki, u której dbałość o dietę stała się obsesją, pokazuje, jak cienka jest granica między troską a chorobą. Magdalena Boczarska, bohaterka tego numeru, kiedyś ciągle się krytykowała, dzisiaj rozumie, że zadowolenie przychodzi wraz z akceptacją. Bo jeśli z sobą się nie zaprzyjaźnisz, to z innymi też Ci nie wyjdzie. 

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij