7 związków gwiazd, które rozpoczęły się od romansu

Niektóre z nich trwają do dziś.

Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Shutterstock.com

Śledzenie życia gwiazd jest trochę jak oglądanie serialu. Niby historia bohaterów Cię nie dotyczy, ale z biegiem czasu wkręcasz się w fabułę i z podekscytowaniem czekasz na rozwój zdarzeń. Nie oceniamy, każdy ma swoje #guiltypleasure. Niektórzy kolekcjonują płyty Beaty Kozidrak, inni szukają okazji, aby wepchnąć się w kadr podczas transmisji telewizyjnych. Są też tacy, którzy w wolnym czasie odwiedzają stronę z kędzierzawym pieskiem w nazwie i zanurzają się w nagłówkach informujących o kolejnych skandalach. Kto choć raz tego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamień. Zamiast się wykręcać, przyznaj się lepiej - #teamAngelina czy #teamJennifer?

Przygotowałyśmy zestawienie, w którym przypomnimy o hollywoodzkich (i nie tylko) związkach, które rozpoczęły się od romansu. Tak dla rozluźnienia.

1. Książę Karol i Camilla

Zanim na królewskich salonach pojawiła się Princess Diana, sercem Karola z całą mocą zawładnęła Camilla Shand. Para poznała się na meczu polo w roku 1970 i spotykali się przez niecały rok. Po tym czasie oficjalnie zostali przyjaciółmi, co nie powstrzymało ich jednak przed romansem. W jednym z wywiadów książę Karol przyznał, że jeszcze w czasie małżeństwa z Dianą spotykał się z Kamilą. Twierdził też, że walczył o swoje małżeństwo, "dopóki nie stało się jasne, że rozpadło się ono bezpowrotnie". Książę Karol i Camilla pozostają małżeństwem od 2005 roku.  

ZOBACZ TEŻ: Ulubione kosmetyki królowej Elżbiety, które przetrwały próbę czasu

2. Antonio Banderas i Melanie Griffith

Ich romans rozpoczął się na planie filmu „Zbyt wiele”. Antonio Banderas przyznał, że na początku postrzegał to uczucie jako chwilowe zauroczenie, które było wynikiem chemii zbudowanej na potrzeby fabuły. Jak nietrudno się domyślić, uczucie przeniosło się poza plan i rozbiło dwa związki - małżeństwo Banderasa z Aną Lenz oraz małżeństwo Melanie Griffith z Donem Johnsonem. Para wzięła ślub w roku 1996, doczekała się córki i ostatecznie rozwiodła po 19 wspólnych latach. Ciekawostka: Banderas płaci swojej żonie alimenty w wysokości 65 000 dolarów miesięcznie.

3. Britney Spears i Kevin Federline

Gdy para się poznała, Kevin oczekiwał swojego drugiego dziecka razem z Shar Jackson. Po kilku miesiącach płomiennego romansu Federline oświadczył się Brit. Para pozostawała małżeństwem przez 2 lata, które skończyło się burzliwym rozwodem i walką o opiekę nad dziećmi. Tak, to właśnie wtedy Britney ogoliła głowę. Trudny czas.

4. Angelina Jolie i Billy Bob Thornton

Angelina i Billy Bob poznali się na planie filmu „Zmęczenie materiału” z 1999 roku i pobrali jeszcze tego samego roku. Historia brzmiałaby jak megaromantyczne love story, gdyby nie fakt, że w tym samym czasie Thornton był w związku z Laurą Dern. Zdradzona aktorka skomentowała nawet tę nieprzyjemną sytuację. „Wyjechałam z domu na czas kręcenia filmu, a pod moją nieobecność mój chłopak się ożenił i nigdy więcej o nim nie słyszałam” - wyznała. Związek Jolie i Billy’ego zakończył się rozwodem w roku 2003.

5. Angelina Jolie i Brad Pitt

To chyba jedna z najbardziej znanych historii miłosnych Hollywood. Para spotkała się na planie filmu „Pani i Pani Smith” w czasie, gdy Pitt był mężem znanej z serialu „Friends” Jennifer Aniston. Od tego się zaczęło, a reszta jest historią.

6. Johnny Depp i Amber Heard

Para aktorów zakochała się w sobie w czasie kręcenia „Dzienników zakrapianych rumem”. Już wtedy podejrzewano ich o romans. Depp był wtedy w wieloletnim związku z Vanessą Paradis, z którą rozstał się niedługo po premierze filmu. Związek z Amber trwał 15 miesięcy i zakończył się burzliwym rozstaniem, którego skutki ciągną się za nimi do tej pory.

7. Kim Kardashian i Kanye West

Małżeństwo Kim i Krisa Humphriesa nie trwało długo. Gwiazdor NBA szybko zorientował się, co się święci i zażądał separacji. Rozwód nastąpił 72 dni po ślubie. Wtedy też Kim i Kanye zaczęli się oficjalnie spotykać. Para doczekała się 4 dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy, które otwarcie mówią o tym, że są biseksualne

Zobacz również:
REKLAMA